Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Swing Door > GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
 • GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
 • GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
 • GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
 • GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike
 • GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike

GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-E001

Material: Stainless Steel

Style: Modern

Open Style: Swing

Sound Insulation: 30

Screen Netting Material: Fiberglass

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Function: Security

Additional Info

paketim: Kuti druri

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

GMP Clean Room Door për Fabrika Farmaceutike


Aplikimi i produktit

Dyert dhe dritaret e dhomës së pastër janë për muret e pllakave të ngjyrave të projektuara dhe të zhvilluara një lloj të ri të dyerve dhe dritareve, duke përdorur prodhimin më të avancuar, me pamje tërheqëse, nënshkrimin e mirë, të guximshëm dhe të qëndrueshëm.
Dera e CR sipas materialit mund të ndahet në dyert e përfunduara të kornizës së aluminit, dyert e përfunduara të çelikut, të gjitha dyert e përfunduara të çelikta, dritarja e produkteve të gojës së çelikut, dritarja e vëzhgimit të dyfishtë me një buzë të rrumbullakosur ose buzë katrore.

steel door


Dritare të dyfishta të dhomës së pastër:
Dritarja e pastër e dhomës me vulë të dyfishtë përdoret për të gjitha nivelet e dhomës së pastër, dhomën e pastrimit, dhomën pa pluhur dhe rimorkiun etj.
Madhësia standarde e dritares së dyerve të pastër të dhomës së pastër:
W: 1180mm × H: 1200mm. Sa i përket kërkesave të klientit, mund të personalizohet dritarja e vetme ose e dyfishtë e vulave të madhësive të ndryshme.
Materiali: 5 mm xhami e ashpër.
Prodhimi i dritares së dyerve të dyerve të pastra:
Korniza e dritareve: profil alumini.
Sipërfaqja: përpunimi elektrostatik i pikturës pluhur.
Ngjyra: Sa i përket kërkesave të klientit.
Forma: lloji pjatë dore me dy të hapur.
Vula: nënshkrimin e importuar 3M të shiritit industrial, xhel neutral silicë.
Tharja: Sesioni molekulare desiccant është përdorur brenda.


size
Single door
Double door(Small & big door)
W:700mm×H:2100 mm
W:900mm×H:2100 mm
W:800mm×H:2100 mm
W:1500mm×H:2100 mm
W:900mm×H:2100 mm
W:1800mm×H:2100 mm

Mirë se vini pyetjen tuaj.

Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Swing Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim