Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
 • Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
 • Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
 • Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
 • Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door
 • Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door

Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W6559

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Grey

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Size Available: Color Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 6000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 600 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Auto-recovery PVC me shpejtësi të lartë Vetë-riparim DoorAdvantage:

1.Guide Rail Zipper Designed Funksioni i vetë-riparimit: për të shmangur kohën e mbetur për ta rregulluar atë.
2.Soft: perde është e lehtë.
3. Siguria: qeliza foto dhe airbag për të garantuar sigurinë.


self-recovery door


self recovery door


Detajet e derës sonë:

The maximum Door Size 4000*4000mm
Drive system

Servo motor(380V/220V 50Hz   0.75KW,1.5KW.)                          
Our own brand "Hofic" (380V/220V 50Hz   0.75KW,1.5KW,2.2KW)

Control panel Servo/Holip

Opening&close speed

1-1.5meters/second

Guide rail material
Carbon Steel Plate

Standard Motor Position

Left or Right
Installation Base Concrete,Panel, Brick,Steel Structure.
Installation Space ≥450mm above the door
≥150mm for motor side
≥130mm for non-motor side

Using Area
food, chemical, textile, refrigeration, electronics, printing, assembly, precision machinery, logistics, warehousing and other places


Self Recovery Door1


self-recovery


Sistemi i kontrollit elektronik është i rezervuar: kaloni mbrojtës i sigurisë infra të kuqe, kaloni induksioni gjeomagnetik, kaloni senor i radarit, ndërprerësi i kabllit, ndërprerësi i telekomandës, ndërprerja dyfishe, telekomanda dhe ndërfaqe të tjera të sinjaleve të përdorura zakonisht në transformimin inxhinierik, compatibility, duke reduktuar në masë të madhe koston e transformimit të mëvonshëm.


certificates

packing & logistics


FAQ

1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim