Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
 • Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
 • Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
 • Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
 • Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door
 • Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door

Vetë riparimi i PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-03

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Certification: UL, TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Self Repairing PVC Curtain High Speed Rolling Door

Door Frame: Stainless Steel, Galvanize Steel

Door Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 400 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 400 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Cilat janë Detajet e Riparimit të Veturës së Dyerve të Lëvizjes së Lartë me Përfundim të PVC?

Përdorimi: përdoret gjerësisht në kimi ushqimore elektronikë tekstile supemarket logjistike ftohje, magazinimin dhe vende të tjera.
Madhësia: Madhësia maksimale: W6000 * H6000mm tejkalon këtë varg sipas procesit të prodhimit specifik të vendit.
Forca e erës: Rezistenca e erës deri në 1176pa.
Hapja dhe shpejtësia e afërt: 0.5-1.5m / s
Perde ngjyre: E kuqe, portokalli, jeshile, jeshile, blu, e zeze, gri, transparente.
Materiali strukturor: çeliku i mbështjellë me trashësi 1.5 mm të trasha ose 1.5 mm çeliku pa stendë.
Sistemi i drejtimit: 220V / 380V 50Hz IP55 fuqia 0.55KW-6.5KW
Sistemi i Kontrollit të Derës: Kthimi i rregullatorit të PLC konvertimit, duke përmirësuar ndjeshëm efikasitetin në përdorimin dhe jetën e mallrave gjermane në encoder.
Opsionale: Gjeomagnetizëm, radar, airbag, infra të kuqe, telekomandë ose me ndërprerës të dorës.
Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, ju do të dini më shumë për Vetë riparimin e PVC Vrima me shpejtësi të lartë Rolling Door.

self repairing high speed door

self repairing door

production process

packing logistcs

company introduce

Pyetjet e Vetë riparimit PVC Perde High Speed ​​Rolling Door

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht është 7 ditë, në varësi të sa urdhrave para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.
Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Ms. wu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products list

shtëpi

Phone

skype

hetim