Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
 • Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
 • Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
 • Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
 • Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh
 • Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh

Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.:  HF-JA81

Material: Aluminum Alloy

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Soundproof

Color: Silver

Certification: ISO9001, CE

Position: Commercial

Surface Finishing: Finished

Special Function:: Security,pinch-resistant,water-proof

Frame Material:: Aluminium With Different Color

Size:: According To Your Order

Opener:: Obstruct-return System

Certificate:: CE ISO9001 SGS

Spring Brake Device:: Anti-broken

Performance:: Perfect Sealing

OEM/ODM:: Available

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Avantazh i tejdukshëm akrilik i rrëshqitjes garazh


Avantazh i tejdukshëm, i tejdukshëm, i tejdukshëm , izolues termik, nënshkrimi, korrozioni, ndriçimi dhe kërkesa të tjera për të hapur rrugën për kërkesë të kualitetit të lartë.

Alumini transparent (imitim çelik inox ) është përdorur gjerësisht për aplikim komercial, shitjet e makinave, stacionet e pastrimit dhe të shërbimit, dhe kërkon ndriçim të mirë, perspektivë të lartë të ndërtesës.

Kornizë horizontale dhe vertikale janë derdhur alumini anodized lustruar (ose përpunim të bardhë akrilik smalt i pjekur në skarë), trashësia e përgjithshme prej 50 mm.

Përdorimi i qelqit të vetme ose të dyfishtë prej 3 mm xhami të trashë DSB, ose të trashë, xhami të izoluar dyfish SSB, me një vulë gome të fortë të vulosjes së vinyl.

Dyshemeja industriale mund të jetë dyer, fletë alumini ose fletë metalike të tjera të trajtuara.

Pajisje të tjera i referohen dyerve industriale rrëshqitëse.

HONGFA22(1)

HONGFA22(2)

Function:

Thermal insulation ,etc

Infilling:

Polyurethane Foam

Panel color:

White,Golden Oak,Walnut,etc

Open style:

Automatic

Door size:

Customized Size Acceptable

High foam density:

45kg/m3

System:

Torsion Spring Balance System

Steel Thickness:

0.326mm,0.45mm

Material:

Galvanized Steel

Packing:

Carton,Free fumigating sandwich panel

Delivery time:

15-20days

Application:

Residential Door, Garage

MOQ:

1 Set

OEM:

Accepted

Working life:

10 years

Surface Finished:

Finished

Size:

Customized Size Acceptable

Design:

Optional


54321313

4vn44c1goj S 2ge 2 A

Certifikata jonë

Teknologjia e avancuar dhe kualiteti i lartë

certificate 1

FAQ
1.A jeni prodhues?
Po, kemi ekip profesional të punëtorëve, shërbimit dhe inspektimit,
dhe ne kemi fabrikën tonë.
2.Si për shembull?
Nëse e kemi mostrën në magazinë, ne do t'ju ofrojmë mostra falas, nëse nuk e kemi atë në magazinë, ne do ta bëjmë atë për ju,
Kampioni ynë për një panel të vogël është falas, sepse ju duhet të paguani mallin
3.Çka pika është pika juaj kryesore.
Prodhojmë dyert e rrokullisjes dhe dritaret, dyert e garazheve, awnings
4.Çfarë është Rendi juaj Mini?
mund të pranohen edhe një set për urdhër për gjykim
5. Ku është fabrika juaj?
Qarku Jianshang Industriale, Fshati Jianshang, Rruga Mingzhi, Qarku i Ri Longhua, Shenzhen, Guangdong, Kinë
Më shumë informacione ju lutem më kontaktoni.
Urdhëroni mirëpritjen!Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim