Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Derën e jashtme të garazhit
Derën e jashtme të garazhit
Derën e jashtme të garazhit
Derën e jashtme të garazhit
Derën e jashtme të garazhit
 • Derën e jashtme të garazhit
 • Derën e jashtme të garazhit
 • Derën e jashtme të garazhit
 • Derën e jashtme të garazhit
 • Derën e jashtme të garazhit

Derën e jashtme të garazhit

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J742

Material: Plastic

Style: Modern

Open Style: Automatic

Thickness of door leaf: 50mm

Infilling Material: Fire Proof Board, Foam

Color: Brown

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Derën e jashtme të garazhit

Paneli i derës së derës së garazhit është bërë nga një panel i derës së aliazhit të aluminit me rezistencë të lartë, të lartë dhe me rezistencë ndaj korrozionit, i cili përdor procesin e printimit elektrostatik të pluhurit për të nxjerrë kokrra druri. Sistemi i derës së garazhit përdor një sistem të avancuar të servout dhe përdor motorin servomotor për të hapur shpejt derën e garazhit, jo aq ngadalë sa një derë tradicionale e garazhit. Në të njëjtën kohë, efekti i mbylljes së shpejtë mund të parandalojë efektivisht edhe hyrjen e gjërave të tjera .20170316094823


Përshkrimi i parametrit:

- Materiali: aliazh alumini, trashësi 2.0mm

--Panel: shtypje sipërfaqe druri imitim, pro dhe kundër kuti formësimin, dizajn gisht mbrojtjen, trashësi panel 40mm.

- Ngjyra: porcelani i bardhë (porcelani i bardhë, drithi klasik i drurit, gruri imitim i bakrit)

--Hardware: shtypje, udhëzues 2.5 inç, pranverë rrotulluese 82B


Pse të zgjidhni derën tonë të garazhit?

- Mbusheni me materiale të posaçme të cilat mund të parandalojnë djegien dhe zhurmën, dhe mund të bëjnë izolim të nxehtë.

- Përdorni pllakë çeliku të dyfishtë me cilësi të lartë

- Fundi i derës ka instaluar çorape gome nënshkrimin

- Operim i lehtë: varg i kontrollit të largët, i vlefshëm brenda 30 metesh

--Beautiful dhe të qëndrueshme: panel dyfishtë çeliku brenda dhe jashtë derës, izolim poliuretani, trashësi panel 35 mm-40 mm, të ngurta dhe izolimin.


garage door panel instruction


Përshkrim i produktit:

Door panel galvanized steel with foam inside
Material double layer stelel with PU inside
Hardware and track 2.5 mm thickness galvanized steel
Airbag have the airbag protection devices
Prevent falling device prevent the door body falling down
Perfect control system it is safe, reliable
Wind resistance EN12424 ten level
Perfect seal around the door perfect sealing and heat preservation function 
Small door and
transparent windows
as your request
Spring break safety standard spring is installed safety device

Sistemi i kontrollit të derës së garazhit mund të përdorë telekomandë, kontroll APP, kontrollin e telefonit celular dhe kontrollin e sistemit inteligjent në makinën e lidhur.

Sa i përket ndërprerjes së energjisë elektrike, dera e garazhit mund të konfigurohet me një rezervë rezervë ose mund të tërhiqet me dorë. Rekomandohet të përdorni rezervë të rrymës rezervë. Stili i panelit të derës gjithashtu mund të personalizohet për stile të tjera.


Derë automatike e garazhit / derë rrëshqitëse me shpejtësi të lartë / rul industrial

garage door panel2


Specifikim:

1. Sistemi i kontrollit të qëndrueshëm dhe të besueshëm.
2. Brackts rregullueshme rrotull.
3. Standardi i sigurisë së pushimit të pranverës.
4. Standardi i sigurisë së rripit.

Avantazhi Konkurrues:

1. MOQ ulët: Një grup është në dispozicion për të kontrolluar cilësinë tonë të parë të përshtatshme.
2. Cilësia e mirë: Klienti juaj i kënaqur me cilësinë tonë. Ju mund të merrni reputacion të mirë nga tregu juaj dhe të merrni më shumë urdhra.
3. Shërbim i mirë: Shërbimi ynë profesional para dhe pas shitjes.
4. Çmimi i arsyeshëm
5. OEM është i mirëpritur

Nëse keni ndonjë problem, ju lutem lidheni me mirësi me mua.

contact me


hongfa


Certifikatat tona

 certificate


Paketimi dhe logjistika


packing


FAQ
Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim