Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë
Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë
Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë
Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë
 • Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë
 • Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë
 • Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë

Garage Door Cable Drum për ngritje të lartë

  Çmimi i njësisë: USD 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 2 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-GD100

Material: Steel

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Motor Shaft: 3m

Power: 60W

Output Torque: 600N

Door Panel Pattern: Square

Color: White

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

prodhimtari: 1000pcs/month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100000

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Dera automatike e garazhit të kualifikuar arrihet në standardin zyrtar të Bashkimit Evropian, Kompleti i plotë i derës së garazhit është testuar, kontrolluar dhe certifikuar nga Instituti i Testimit i Italisë i cili është i caktuar dhe i autorizuar nga Bashkimi Evropian.

Certifikata: Certifikata e miratuar nga CE i BE-së dhe Sistemi i Menaxhimit të Cilësisë ISO 9001-2000.


Dyert e garazhit tregtar Hongfa ofrojnë një konstruksion prej çeliku të izoluar me tre shtresa, duke ofruar performancë maksimale dhe izolim superior. E disponueshme me izolim të lartë poliuretani ose plastik, këto modele ofrojnë performancë të fundit në qëndrueshmëri, forcë dhe efikasitet energjetik .

1). Dera e garazhit mund të hapet / mbyllet me anë të bllokimit emergjent në rast të fikjes / fikjes së rrymës .

2). Të gjitha hardwares janë bërë nga materiali çeliku i galvanizuar me qëllim për të parandaluar ndryshk .


3). Secili grup i seksioneve është i përbashkët të miratojë sigurinë e "mbrojtjes së gishtërinjve" Siguria për të shmangur ndonjë dëmtim të gishtit kur dera hapet dhe mbyllet

4). Madhësia dhe ngjyra nuk janë të kufizuara , mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit.

Gamë të plotë të ngjyrave të tilla si Green, Brown, Cream, Red, Grey, Blue, Black, Oak Wood Artë, sofër dhe ngjyra qershi, etj

5). Shtresë e dyfishtë e trashë me pllakë çeliku me poliuretani Foam Inside --- Izolimi i nxehtësisë.

6). Garage Door me sistem Double Track për të shmangur çdo problem të instalimit të shkaktuar nga distanca më e ulët e hapësirës.

8). Hardware komplet i kompletuar si specifikim standard i cili përfshin rreth (vulën e majtë, të lartë, të djathtë, fund) , dhe edhe paketimin e vidhave. Nuk ka nevojë të shtoni pajisje shtesë gjatë instalimit.

9). Garage Door Motor / Opener janë kod rolliing me 433MHz, fillim të butë dhe fund.
Drum For Standard Lift 2 SamDrum For Standard Lift Sam

detalet
Lartësia Max.door 3352
Max.cable diam.mm 5
Max.door weight.kg 385
Diam.Shaft.mm 25.4

Largësia deri në bosht bosht. Mm 127


Namecard2


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim