Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer > Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
 • Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
 • Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
 • Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë
 • Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë

Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë

  Çmimi i njësisë: USD 30 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF 218-D

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Grey

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Chemical Plant Automatic PVC Door

Door Frame: Stainless Steel, Aluminum, Galvanize Steel

Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Rreziqe të sigurisë me cilësi të lartë


Përparësitë:

1) Transmetuesi miraton konsumin e ulët të energjisë dhe teknologjinë e emetimit të lartë të pulsit, i cili ka distancë të gjatë transmetimi, konsumim të ulët të energjisë dhe jetëgjatësi të gjatë lente.
2) Ajo ka një hyrje të përbashkët të lidhjes me një grup ose dy grupe, dhe instalimi i kabllove është i mbrojtur mirë. Mund të kontrollojë një rreze dielli ose një rreze drite
3) Pas nxitjes së mbylljes së dritës, produkti mund të zgjedhë në mënyrë fleksibile sinjalin e kontaktit normalisht të hapur ose normalisht të mbyllur.
4) Dizajni i tensionit të gjerë, 12 volt - 36 volt AC dhe DC input janë të vlefshme
5) Mënyra unike e llogaritjes me saktësi të lartë, duke përmirësuar ndjeshëm performancën anti-ndërhyrëse të sistemit. Me një funksion të alarmit të defektit të qarkut të shkurtërthe safety light ray


contact me

Company introduction


Pyetjet më të shpeshta për dritën e rrezeve të sigurisë

Q1. Sa punëtorë janë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Cila është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë i prodhimit është 100 grupe në muaj.
Q3. Cili është standardi i cilësisë së materialit?
A: Dera jonë mund të kalojë ce, SGS, iso9001.
Q4. A mund të personalizohet madhësia e derës së shpejtë?
A: Po, ju lutemi na dërgoni madhësinë që ju pëlqen.
Q5. A mund të siguroj mostra të inspektimit cilësor?
A: Po, ne mund të japim mostra.
Q6. Cili është numri minimal i çdo porosi?
A: Zakonisht 1 set, por nëse mund të pranoni një çmim më të lartë, ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht 7 ditë, varësisht nga numri i porosive që keni pasur më parë.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Afati ynë i pagesës është T / T dhe letra e kredisë.
Q9. Si garanton cilësinë?
A: Produktet tona janë të garantuara për një vit. Çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe është i lirë nga mirëmbajtja. Natyrisht, norma e mirëmbajtjes është më pak se 1%.

Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim