Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer > Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
 • Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
 • Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
 • Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
 • Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector
 • Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector

Aksesorë Aksesorë Geomagnetic Vehicle Loop Detector

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-20

Certification: CE, ISO

Condition: New

Customized: Non-Customized

Alarm Form: Automatically Excluded

Name: Loop Detector

Dimensions: 41 * 78 * 85 Mm

Protection Level: IP30

Weight: 250 Grams

Additional Info

prodhimtari: 2000 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 8479899990

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Aksesorët e derës Informacioni detal i detektorëve të automjetit të automjetit të automjeteve është si vijon:

Tensioni: 12V AC / DC + -10% 24V 115V AC + -10% 230V
Fuqia: <2VA
Prodhimi i vazhduar elektrik: 7A / 250V AC
Gama e frekuencës: 20 deri 200K Hz
Koha e përgjigjes: pafundësia (vendosja e fabrikës) ose rregullimi i mirëmbajtjes së kohës
Ndjeshmëria: 0.01% deri 0.1% e ndarë në 3 nivele
Niveli i mbrojtjes: IP30
Pajtueshmëria elektromagnetike (EMC) Përputhet me EM50081-1 dhe EN50082-2
Induktancë loop detektor: kufiri prej 40uH në 100uH vlera ideale 80uH deri në 300uH
Temperatura e punës: -25 ℃ në 70 ℃
Temperatura e ruajtjes: -40 ℃ në 85 ℃
Lagështia relative: <90% jo kondensuese
Kompensimi i temperaturës: Kompensimi automatik deri në 50 ℃ / h
Lloji i lidhjes: Fole 11-pin DIN hekurudhore
Përmasat: 41 * 78 * 85 mm (gjerësia * lartësia * gjatësia)
Pesha: 250 gram

Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, ju do të dini më shumë rreth Aksesorëve të Dyerve të Makinave të Makinave të Veturave

Car Loop Detector

Vehicle Loop Detector

Geomagnetic Loop Detector


company information

FAQ i aksesorëve të derës Gjeomagnetic Vehicle Vehicle Loop Detector

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 2000mm në muaj.
Q3. OEM / ODM janë në dispozicion?
A: Po
Q4. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të japim mostër.
Q5. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q6. Cila është koha e prodhimit?
Përgjigje: Zakonisht është 3-5 ditë, në varësi të sasisë që ju porositni.
Q7. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q8. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim