Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
 • Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
 • Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
 • Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
 • Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door
 • Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door

Dock Secili Pjesë Foaming Paneli Lifting Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA64

Material: Steel

Type: Rolling

Open Style: Sliding

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Certification: UL, TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Industrial Sectional Overhead Door

Door Panel: Color Steel With Foam

Security Device: Safety Air Bag

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 100 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Dock Seksionet me Shkumë Paneli i heqjes së dyerve Detajet si më poshtë:

Paneli i derës: çeliku e galvanizuar me shkumë brenda
Materiali: stelel me shtresë të dyfishtë me PU brenda
Hardware dhe udhë: çeliku e galvanizuar me trashësi 2.5 mm
Pajisja e sigurisë: pajisjet mbrojtëse të ajrit
Parandaloni pajisjen në rënie: parandaloni rënien e trupit të derës
Sistemi i kontrollit perfekt: është i sigurt, i besueshëm
Rezistenca ndaj erës: EN12424 dhjetë nivele
Mbyllja perfekte rreth derës: funksioni i përsosur i nënshkrimit dhe ruajtjes së nxehtësisë
Dera e vogël dhe dritaret transparente: si kërkesa juaj
Standardi i sigurisë së pushimit të pranverës: pranvera është instaluar pajisja e sigurisë

Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, ju do të dini më shumë rreth Dock Seksional Foaming Panel Lifting Door.

industrial sectional door

dock door


packing & logistics

company information

FAQ e zinxhirit Design Vetë shërimit Fast Roll Up Door

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht është 7 ditë, në varësi të sa urdhrave para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.
Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim