Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e Rrëshqitjes së Spitalit > Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
 • Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
 • Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
 • Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
 • Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme
 • Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme

Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA92

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: ISO9001, CE

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Type:: Sliding Doors

Door Material:: Steel+polyurethane PU

Color:: As Your Requirement

Feature:: Minimize The Noise

Advantage:: Heavy Duty

Viewing Window:: Available

Opening Time:: 1-10s(Adjustable)

Kinds:: Single Gate Or Double Gates

Safety Features:: Can Stop Immediately With Obstacle

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Porta e Rrëshqitjes Automatike të Brendshme të Brendshme


Dera e rrëshqitjes mjekësore, secila derë ka një pjatë të vetme çeliku të pandryshkshme, të veshur me kornizë të brendshme të profileve të aluminit dhe panele me majë të lartë , të rrethuar me çelik të kualitetit të lartë, mbyllje të trajtimit të përsosur, saktësi të lartë dimensionale, sipërfaqe të mbyllur të cilësisë së lartë EPDM të jetë vulë e përsosur pa seamless. Bao çeliku bordit çeliku të përdorura në të gjithë me cilësi të lartë çeliku të ftohtë mbështjellë, sipërfaqe me cilësi të lartë të motit-rezistente ngjyrë të pastër Veshje poliestër elektrostatike pluhur. performanca e saj në përputhje me standardin GB5237.4-2000 (në përputhje me standardet evropiane QUALICOA D), dhe zhvillimin e një sërë efektesh druri. Door Press (mbrojtja mjekësore diagnostike e rrezeve të rrezeve të parandalimit të mbrojtjes së shëndetit) trashësi rreshtim përkatës stereotip, mbreh mbrojtëse drejt rreshtim 2mmpb trashësi, trashësinë e mbrojtjes tjetër 1mmbp. Aksi vertikal varet dizajn unik, të ndryshme nga varen konvencionale, duke ndryshuar pikën e ndikimit për të shmangur sagging derën, duke e bërë më të qëndrueshme derë mbrojtëse, ju hapni pa probleme.

125

Cilat janë detajet e derës së dhomës Operative?

1. Dera e brendshme është e mbushur me shkumë PU XPS. Dera është me një forcë të mirë të përkuljes dhe performancë të mirë kundër zjarrit me -static plastike të mbuluar me ujë në sipërfaqe.

2. Mund të përshtatet me kërkesat e mjediseve të rënda të motit, të rajoneve të ndryshme, rreth buzës së të cilave përdoren alumini special dhe një shirit izolues i projektuar posaçërisht për të siguruar që dera të ketë një efekt të mirë nënshkrimin.

3. E pajisur me "operacion" të ekranit LED është gjithashtu në dispozicion.

4. Reduktuesi i dyerve motorike të dyerve spitalore duhet të prodhohen posaçërisht. Kështu ai mund të minimizojë zhurmën për të përmbushur kërkesat e dhomave të pastra.

5. Pajisja e rregullueshme e pezullimit të trupit të derës mund të rregullojë në mënyrë efektive derën nga katër drejtime, lart, poshtë, majtas dhe djathtas, duke e bërë derën të arrijë efektin e kërkuar të vulosjes.

6. Pjesa e kontrollit elektrik duhet të jetë në përputhje me standardet kombëtare të EMC për të shmangur shqetësimin e pajisjeve mjekësore.

7. Gama e tensionit të pjesës së kontrollit elektrik është e gjerë.

HONGFA18_2110988198365545

Detajet e produktit

Projektuar për mjedise të dhomave të pastra si dhomat e spitalit, fabrikat e prodhimit farmaceutik, fabrikat e pajisjeve të saktësisë, dyqanin e ushqimit, portin e qasjes në laborator.

Power Voltage 220V/50Hz
Power consumption <150W
Door weight <200KG
Opening/Closing speed 20-60cm/sec
Closed way Auto/Induction

Certifikata jonë

HTB1CoRpQVXXXXcCaXXXq6xXFXXXm.jpg_


Paketimi & Transporti

HTB1J0aiQVXXXXXoXXXXq6xXFXXXf.jpg_

HTB19e_RRXXXXXbJaFXXq6xXFXXX6.jpg_
Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e Rrëshqitjes së Spitalit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim