Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
 • Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
 • Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
 • Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
 • Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door
 • Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door

Industriale Era Rezistojnë me shpejtësi të lartë Stacking Door

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J262

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Open Style: Folding

Thickness of door leaf: 50mm

Infilling Material: Aluminium Silicate, Foam

Color: Silver

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Garage me shpejtësi të lartë


T ai i shpejtë stacking derën ka funksione të ndryshme të tilla si ruajtjen e nxehtësisë, ruajtjen e ftohtë, prova insekteve, windproof, i papërshkueshëm nga pluhuri dhe papërshkueshëm nga zëri. Ajo mund të përmbushë punëtoritë logjistike me performancë të lartë dhe punëtoritë e pastrimit, të kursejnë energji dhe të përmirësojnë ajrin. Hapja dhe mbyllja automatike me shpejtësi të lartë, përmirësojnë efikasitetin e punës dhe cilësinë e mjedisit. Dyer fast stacking janë të përshtatshme për dyer të mëdha dhe mund të përballojë shpejtësitë e erës mbi 10 gradë.


---- Produktet tona kryesore:

 • Shpejt i hapur: të gjitha dyert e shpejtë të qepjes duhet të hapen shpejt, në mënyrë që të sigurohet shpejtësia dhe efikasiteti dhe kursimi i energjisë.
 • Hapni derën për të ndaluar dhe rezervuar dyert e poshtme të mbyllura të shpejta të montuara për të siguruar që procesi i mbylljes së kubit. Këtu janë një objekt që lëviz ose një pjesë e një përplasje të vogël: përdorimi i sigurisë.
 • Rezistenca e goditjes: Kur dyert e shpejtë të shkrehjes ndikojnë ose përplasen, sistemet automatike të shmangies dhe pajisja automatike e rikthimit do të luajnë rol në derë pas ndikimit që nuk kërkon mjete të posaçme për të rikthyer gjendjen e punës në një kohë të shkurtër.
 • Besueshmëria: shutterdoors shpejtë duhet të ketë karakteristika elektrike dhe manuale për të siguruar që në të munden me dorë.


Stacking Door26


--- Features:

1) Makinë

Përdor krahun elektrik të Tajvanit SNMA, burimi i energjisë 220V, fuqia 0.75kw, supet me ngarkesë S4 në masë të madhe.

2) Sistemi i kontrolluar elektrikisht

Përdor kutinë e kontrollit të avancimit të performancës në Denver Si të Danimarkës, në grupe në modelin e kontrollit të vektorit, saktësia e kontrollit është e lartë; Këmbyesi i frekuencës së lartë të frekuencës (150% 1HZ), PLC kombinon, ka performancë të lartë, besueshmëri të tepërt, stabilitet të lartë, karakteristika të larta, lokalizim të lartë të saktë. Njëkohësisht përdor teknologjinë e kontrollit të konvertimit të frekuencës, ka fillimin e butë, funksionin e ngadalshëm të ndaluar, garantojnë një rritje të qëndrueshme të jetës së shërbimit të revolucionit të derës.

3) Shpejtësia e operimit

Shpejtësia e hapjes 0.4-0.8m / s (rregullueshme). Hapja e frekuencës së lartë (1000-1500 / ditë)

4) Pajisja e sigurisë

Pjesa e poshtme korniza e derës instalon një ndërprerës mbrojtës të fotoelektrikave me infra të kuqe, nën trupin e portës ndalet kur njeriu dhe objekti bllokojnë fotoselektivitetin, porti i trupit nuk gjendet aty. (Otto Nix i Koresë së Jugut)

5) Efekti rezistent ndaj erës

Vendi i angazhimit të leckës së perdeve është i ngarkuar me tub çeliku të erës, rritja e efektit rezistues ndaj erës .


overhead sectional door

stacking door


--- klasifikimi teknik:


Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds

Safety protection

Safety protection device such as photoelectric switch, contact sensing edge and warning light


---Detajet e produktit:

1. Kanal ajri

E përbashkët e perdes është e pajisur me tub çeliku ose aliazh alumini dhe shirit anti-era për të rritur efektin e rezistencës së erës.

air duct

2. Ring
Është pikturuar me çeliku të galvanizuar dhe është e bukur, e qëndrueshme dhe veshin rezistente. Përdorimi i teknologjisë së avancuar të saldimit, materiali është i qëndrueshëm, jo ​​i lehtë për t'u grisur, i prishur


ring

3. Furçë
Furça e integruar në hekurin e drejtimit mund të luajë rolin e pluhurit dhe të vulosur.


brush

4. Dritarja e perspektivës
Mesia është e pajisur me një dritare transparente PVC me një trashësi prej 1.2mm, duke e bërë më të sigurt për automjetet dhe mjetet për të hyrë dhe dalë.


perspective windowNëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi kontaktoni me mirësi.


contact me

certificates

packing


FAQ

1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
6. Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose karton, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim