Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
 • Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
 • Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
 • Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
 • Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve
 • Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve

Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve

  Çmimi i njësisë: USD 1000 - 3000 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J185

Material: Stainless Steel

Quality Warranty:: 12 Months

Motor Choice:: 1.German Sew 2.China Sej / Snma

Control Panel:: Japan Mitsubishi Danmark Danfoss

Command System:: Radar Sensor, Magnetic Loop , Remote Control, Push

Normal Working:: -35 To 65 Celsius Degree Standard

Motor Position:: Left Or Right

Installation Base:: Concrete,Panel, Brick,Steel Structure.

Safety Device:: Photocell Sensor(Korea Autonics)

Size:: According To Your Order

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: : Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Cilësia e lartë që po grumbullohet deri në derën e garazheve


Cilësia me cilësi të lartë Piling Up Stacking Garage Door ka funksione të ndryshme të tilla si ruajtja e ngrohjes, ruajtja e ftohtë, prova e insekteve, era e papërshkueshme nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga zëri. Përdoret gjerësisht në parkingje nëntokësore, bimë industriale, ushqim, tekstil, elektronikë, shtypje dhe paketim, asamble automobilash, makineri precize, logjistikë dhe magazinim.

Ajo mund të përmbushë punëtoritë logjistike me performancë të lartë dhe punëtoritë e pastrimit, të kursejnë energji dhe të përmirësojnë ajrin. Hapja dhe mbyllja automatike me shpejtësi të lartë, përmirësojnë efikasitetin e punës dhe cilësinë e mjedisit. Dyer fast stacking janë të përshtatshme për dyer të mëdha dhe mund të përballojë shpejtësitë e erës mbi 10 gradë.

HONGFA11

përshkrim i produktit


Technical classification

Technical Parameters

Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Sealed and isolated

Anti-aging seal around the door, heat conduction system K=5w/m2°C

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds

Safety protection

Safety protection device such as photoelectric switch, contact sensing edge and warning light


HONGFA12


Më shumë detaje:

IMG_

1. Shtylla e kundërt me erë

E përbashkët e perdes është e pajisur me tub çeliku ose aliazh alumini dhe shirit anti-era për të rritur efektin e rezistencës së erës.2. unazë
Është pikturuar me çeliku të galvanizuar dhe është e bukur, e qëndrueshme dhe veshin rezistente. Përdorimi i teknologjisë së avancuar të saldimit, materiali është i qëndrueshëm, jo ​​i lehtë për t'u grisur, i prishur.3. furçë
Furça e integruar në hekurin e drejtimit mund të luajë rolin e pluhurit dhe të vulosur.

4. Dritarja e perspektivës
Mesia është e pajisur me një dritare transparente PVC me një trashësi prej 1.2mm, duke e bërë më të sigurt për automjetet dhe mjetet për të hyrë dhe dalë.


CERTIFIKATA JONË

HTB1KvmPPVXXXXbBXVXXq6xXFXXXy.jpg_


HTB1sB5bSFXXXXbhaXXXq6xXFXXXH.jpg_


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim