Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
 • Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
 • Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
 • Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
 • Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door
 • Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door

Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-S416

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Door Material:: PVC Fabric

Quality Warranty: 12 Months

Motor Choice:: 1.German Sew 2.China Sej / Snma

Control Panel:: Japan Mitsubishi Danmark Danfoss

Command System:: Radar Sensor, Magnetic Loop , Remote Control, Push

Normal Working:: -35 To 65 Celsius Degree

Standard Motor Position: Left Or Right

Installation Base:: Concrete,Panel, Brick,Steel Structure.

Safety Device:: Photocell Sensor(Korea Autonics)

Size:: According To Your Order

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari:  500 Set/Sets per Month

markë:  HongFa

transport: Ocean,Land,Air,DHL

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Paneli i pllakëzuar me shpejtësi të lartë me shpejtësi të lartë / Dera e Shutter Rapid Shutter Door


Shutter Rapid Shutter Door ka funksione të ndryshme të tilla si ruajtja e ngrohjes, ruajtja e ftohtë, prova e insekteve, era e papërshkueshme nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga zëri. Përdoret gjerësisht në parkingje nëntokësore, bimë industriale, ushqim, tekstil, elektronikë, shtypje dhe paketim, asamble automobilash, makineri precize, logjistikë dhe magazinim.

Fast Stacking Shutter

Ajo mund të përmbushë punëtoritë logjistike me performancë të lartë dhe punëtoritë e pastrimit, të kursejnë energji dhe të përmirësojnë ajrin. Hapja dhe mbyllja automatike me shpejtësi të lartë, përmirësojnë efikasitetin e punës dhe cilësinë e mjedisit. Dyer fast stacking janë të përshtatshme për dyer të mëdha dhe mund të përballojë shpejtësitë e erës mbi 10 gradë.

përshkrim i produktit

Technical classification

Technical Parameters

Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Sealed and isolated

Anti-aging seal around the door, heat conduction system K=5w/m2°C

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds

Safety protection

Safety protection device such as photoelectric switch, contact sensing edge and warning light

Më shumë detaje:

1. Shtylla e kundërt me erë

E përbashkët e perdes është e pajisur me tub çeliku ose aliazh alumini dhe shirit anti-era për të rritur efektin e rezistencës së erës.

IMG


2. unazë
Është pikturuar me çeliku të galvanizuar dhe është e bukur, e qëndrueshme dhe veshin rezistente. Përdorimi i teknologjisë së avancuar të saldimit, materiali është i qëndrueshëm, jo ​​i lehtë për t'u grisur, i prishur .

IMG2

3. furçë
Furça e integruar në hekurin e drejtimit mund të luajë rolin e pluhurit dhe të vulosur.

IMG3
4. Dritarja e perspektivës
Mesia është e pajisur me një dritare transparente PVC me një trashësi prej 1.2mm, duke e bërë më të sigurt për automjetet dhe mjetet për të hyrë dhe dalë.

IMG4Certifikimi ynë s

certificate 2

FAQ


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose kartoni, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.
Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim