Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë

Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë

  Çmimi i njësisë: USD 1000 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J362

Style: Modern

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Infilling Material: Foam, Fire Proof Board

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Material: Plastic

Open Style: Sliding

Thickness of door leaf: 50mm

Color: Grey

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Perde e PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë

Dyert e shpejta përdoren në fusha të ndryshme, siç janë kanalet e logjistikës, seminaret pa pluhur, fabrikat farmaceutike, depo dhe vende të tjera që kërkojnë ndërrime të shpeshta. Dyert e shpejta jo vetëm që mund të izolojnë ajrin, por edhe të mbajnë ngrohtë dhe të lagështohen, dhe perdet janë të dëmtuara dhe të zëvendësohen me lehtësi.

Parametrat e produktit

Cilat janë detajet e derës sonë të shpejtësisë?

Technology Category:

Technical Paramerers

Useage:

Widely used in food chemistry textile electronics supemarket refrigeration logistics,warehousing and other places.

Size:

Maximum size:W6000*H6000mm exceed this range according to the site specific production process.

Wind strength:

Wind resistance of up to 1176pa.

Opening&close speed

0.5-1.5m/s

Structural material:

1.5mm thick cole rolled steel or 1.5mm thick staninless steel.

Color curtains:

 Red , orange , yellow , green , blue , black , gray ,transparent.

Drive System:

220V/380V 50Hz IP55 power 0.55KW-6.5KW

Door Control System:

PLC converter adjustable delay off,greatly improving the efficiency in the use and life of German goods into the encoder.


Pvc high speed door


Features:

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur

- Siguri e lartë - afër fuqisë së çelikut

--Virtually i pathyeshëm - Prodhuar nga alumini i nxjerrur, moti i fortë dhe prova e ndryshkut me lustrim polikarbonati duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.

- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë

- Përgatitur - për të përshtatur çdo hapje të përkryer

- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.

hongfa


contact me


Certifikatat tona

CE SGS ISO


Paketimi dhe logjistika

packing

FAQ


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose karton, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim