Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit > Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
 • Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
 • Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
 • Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
 • Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor
 • Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor

Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 1 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF1001

Application: Industrial

Speed: High Speed

Number of Stator: Single-Phase

Function: Driving, Control

Casing Protection: Open Type

Certification: CCC, ISO9001

Additional Info

paketim: kuti kartoni

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Motori Induksioni me Tre Faza / Dera e Lartë me Rrotullim Gjermania SEW Motor


Type

Gear Motor

Dimension

60mm,70mm,80mm,90mm,104mm

Power

100W,200W,400W,750W,1500W,2200W,3700W

Voltage

Single Phase 110V/220V
Three  Phase 220V/380V

Gear ratio

3, 3.6, 5, 6, 7.5, 9, 12.5 15, 18, 25, 30, 36, 50, 60, 75, 90, 100, 150, 180,200 ~750

Shaft Type

Parallel shaft

Using humidity

≤85%(Place without dew)

Using temperature

-10℃~+40℃(No freeze)

Insulation class

Class B (130℃)

Temperature rise

The temperature rise should be lower than 80℃ measured 
by resistance method when the motor is working.

Insulation voltage

In the circumstance of normal temperature and humidity,
there will be no problem supplying the power of 1500V 50/60Hz between the metal wiring and motor shell in 1 minute while the motor is working.

Insulation resistance

In the circumastance of normal temperature and humidity,
the resistance can be up to 100MΩ,measured by DC 500V 
insulation resistance measurer between the motor wiring
and motor shell while the motor is working

Bearing Type

Ball Bearing(Mark KB for Type GU square case)

Gear type(Gearbox)

GU:General Helical Gear; GN:Reinforced Helical Gear

Shape of Motor Shaft

A:Flat type; A1:Milling Keyway; GU:General Helical Gear;
GN:Reinforced Helical Gear


1 5kw Sew MotorSew Motor

Mirë se vini pyetjen tuaj.
Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim