Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit > Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
 • Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
 • Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
 • Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
 • Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës
 • Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës

Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-L3548

Material: Glass

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Induced

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: CB, ISO9001, CE

Position: Commercial

Surface Finishing: Finished

Size: Available

Opening: Radar/Remote Control/Botton

Additional Info

paketim: Rasti druri + qese flluskë

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Dera e rrëshqitjes së xhamit automatik prej çeliku të bankës

Dera rrëshqitëse qelqi mund të përdoret për derën automatike me rrëshqitje të vetme ose dyert automatike rrëshqitëse dypalëshe. ajo mund të zbatohet edhe për dyer qelqi me kornizë ose pa kornizë. Me gjurmët e aluminit prej 4,2m të projektuar posaçërisht, dhe mbulimi (gjatësia standarde 4.2m, mund të pritet sipas nevojës së konsumatorit), motor me brushë të ulët të zhurmës me motor të brushless, kontrollues jo-digjital ose dixhital mikrokompjuter, sensorë me induksion me mikrovalë (gjermane Innosent chip) pajisja opsionale e kontrollit të largët ose çelësi i funksioneve të tastierës, është i lehtë për t'u instaluar, për të debuguar, për të operuar dhe ruajtur dhe për të përmbushur kërkesat e ndryshme të dyerve të ndryshme automatike.


12


Ekzistojnë tri metoda kryesore për funksionimin e dyerve moderne automatike:

 • 1 Lloji i këmbës pedale: është vendosur një kaloni presioni nën pedale.
 • 2 Lloji i dritës fotoelektrike: Një aparat që lëshon rreze të lehta dhe një pajisje ndjesore fotoelektrike janë vendosur pranë derës.
 • 3 Modaliteti i butonit: Shtypni butonin si një çelës për të hapur fletën e derës. Dera automatike hap dhe mbyll fletën e derës duke rreshqitur, varur ose palosshëm. Për të parandaluar vjedhjen, duhet të instalohen pajisje të veçanta në të njëjtën kohë. Për shembull, një derë automatike për një shtëpi duhet të jetë e pajisur me një pajisje të identifikimit të personit ose me një monitor televiziv dhe personeli jashtë shtëpisë është i kufizuar rreptësisht.


glass sliding door


Të dhëna teknike të derës automatike:


Door opening mode

Single-opening

Double-opening

Door leaf weight

≤1*155 kg

≤2*145 kg

Door leaf width

600-1200 mm

500-1100 mm

Opening speed

150-600 mm/s(Adjustable)

150-550 mm/s(Adjustable)

Closing speed

120-550 mm/s(Adjustable)

120-500 mm/s(Adjustable)

Motor

24 V 55 W/100 W brushless DC motor

Hold open time

0-9 second(Adjustable)

Special Function

Security ,Hermetic

Voltage

AC 220 V  50 Hz-60 Hz

Operating Temperature

-20°C~60°C

glass sliding door


Operator i dyerve automatike me dyer rrëshqitës për dyer dhe dyer qelqi pa kornizë:


(1) Motor:
Motori është 24 VDC pa brushless me sensor optik të integruar për lëvizje të saktë, funksionim të qetë, mirëmbajtje të lirë, çift rrotullues të lartë dhe shpejtësi të lartë operative.
(2) Kontrolluesi:
Njësia e kontrolluesit inteligjent mund të programohet për t'u lidhur me çdo sistem sigurie / alarmi, vetë-monitoruar dhe kalibruar, dhe të ruajë të gjitha të dhënat për udhëtimin e derës dhe pozicionin e frenimit.
(3) Ups:
Operatori ka ndërtuar në punë të pandërprerë (bateri) funksionimin dhe sigurinë gjatë një dështimi të rrymës.

(4) Rrypi:
Makineria është nëpërmjet një rrip të dhëmbëzuar që është përforcuar nga një element elastik i tekstil me fije qelqi dhe ka një sipërfaqe të përballet me najloni për mbrojtjen e dhëmbëve në rrotull. Ky kombinim prodhon një operacion të heshtur dhe të saktë.
(5) Mbyllja:
Mbyllja elektromekanike: Ofron një mundësi mbylljeje elektronike për siguri të plotë dhe mund të rregullohet pa mbyllje manuale, domethënë: E. Dyert e xhamit të shkrirë pa korniza. Kyçi është një sistem elektrik i kontrolluar me mikroprocesor. Mikroprocesori monitoron të gjitha aspektet e funksionit të kyçjes. EG Kur bllokohet 100% e angazhuar, sigurohuni që dera të jetë plotësisht e mbyllur. Dalja e terminalit mund të përdoret për të sinjalizuar pozitën e derës dhe statusin e kyçjes në sistemin e sigurisë. Nëse lëvizja është e bllokuar,
(6) Siguria:
Operacioni i derës do të kthehet automatikisht në të dy drejtimet dhe ndarja e ndjeshmërisë do të jetë e programueshme.


Sliding Motor Motor2


Pse të zgjidhni produktet tona?

1) Siguria: Kur dera po shkon, rezistenca do të fillojë automatikisht funksionin e rrëshqitjes së kundërt. Syri elektronik me infra të kuqe përdoret për të zbuluar pengesën dhe dera automatikisht mund ta shmangë atë.
2) Zhurma e ulët: hekurudhë udhëzuese najloni me fibër speciale - struktura e rripit të peshës najloni vetë-lubrifikues, duke zvogëluar efektivisht zhurmën gjatë operimit
3) Komoditet: Funksionet e shumëfishta ju lejojnë të zgjidhni statusin normalisht të hapur, automatik, kalim dhe kyçje sipas nevojave tuaja. Është e përshtatshme për të vendosur dhe përshtatur shpejtësinë e hapjes, shpejtësinë e mbylljes, mbajtjen e kohës së hapur etj.
4) Të përgjithësuar: Të përshtatshme për ndërtesa zyra, dyqane, banka, fabrika, restorante, hotele, qendra tregtare, laboratorë, spitale etj., Për të siguruar rrjedhjen e qetë të njerëzve që ecin dhe transportin e ngarkesave


DC-100


5) Me rul të lartë elasticiteti dhe densitet . Sistemi i dyfishtë për të parandaluar zhvendosjen e derës gjatë operatorit dhe lehtë për të rregulluar shtrirjen e derës dhe pozicionimin.

6) Aksesorë të ndryshëm në dispozicion: selektori i modalitetit, pajisja e kyçjes, pako e baterisë dhe sensorë.

7) Strukturat me rezistence ndaj dridhjeve.

8) Garancia: 18 muaj

9) Sistemi i kontrollit të fuqisë së motorit me kthim automatik për sigurinë e përdoruesit

1 0) Funksioni anti-pinch e bën operatorin më të sigurt dhe më të besueshëm.

11) Doorja do të jetë në gjendje të veprojë rreth 200 herë (të hapura dhe të mbyllura) gjatë një dështimi të rrymës.

12) Pesë funksione të ndryshme me tastierën e funksionit të telekomandës: Gjithmonë të hapur, gjysmë të hapur, dalje vetëm, bllokohet, normalisht i hapur.
13) Zgjidhje e mirë për pajisje, për shembull, printer gishtesh, telekomandë, buton, çelësin e qasjes, sensorin e sigurisë, alarmin e zjarrit, hyrjen digjitale pa tel të video dhe kështu me radhë.


Aksesorët:

AccessoriesNëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem kontaktoni me mirësi.


certificates

production process

packing & logistics

Photobank 14


Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit

Email tek ky furnizues
 • Ms. wu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim