Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Kits automatik me dyer rrëshqitës
Kits automatik me dyer rrëshqitës
Kits automatik me dyer rrëshqitës
Kits automatik me dyer rrëshqitës
Kits automatik me dyer rrëshqitës
 • Kits automatik me dyer rrëshqitës
 • Kits automatik me dyer rrëshqitës
 • Kits automatik me dyer rrëshqitës
 • Kits automatik me dyer rrëshqitës
 • Kits automatik me dyer rrëshqitës

Kits automatik me dyer rrëshqitës

  Lloji i pageses: L/C,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 1 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-017

Structure: Wheeled

Driving Type: Electromechanical

Electric Current Type: AC

Additional Info

paketim: kuti kartoni

transport: Ocean,Land,Air

port: ShenZhen

përshkrim i produktit

Kuti automatike me dyer rrëshqitëse është hotsell i Hongfa. Hofic është markë e Hongfa.

Dera automatike Hofic është futja e teknologjisë së përparuar evropiane të importuar nga Gjermania dhe konfigurimi. Përdorimi i parimit të pezullimit të rrotullimit ka zhvilluar produkte luksoze luksoze. Sistemi i avancuar i kontrollit i importuar nga Gjermania dhe motorri dhe reducer.

Kërkesat më të plota të sigurisë të sistemit, duke treguar bukurinë e modës.

Duhet të merret me rrjedhën e njerëzve brenda dhe jashtë dhe të marrë parasysh sigurinë dhe aksesin e rregullt. Operim i qëndrueshëm dhe i besueshëm, jetë e gjatë shërbimi. Aplikime në terren si: hotele, apartamente, supermaketa, dyqanet, ndërtesat e zyrave dhe vende të tjera.

Kontrolluar me mikroprocesorë në dyer automatike me më shumë karakteristika njerëzore, për të siguruar monitorimin e vazhdueshëm të pozitës së derës dhe jashtë rendit.

Ofron një shumëllojshmëri të funksioneve të zgjedhjes: thjesht të përshtatur, të lehtë për të vepruar. Duke përdorur strukturën e ingranazhit me rra, efikasitetin dhe zhurmën e ulët për të mbajtur jetëgjatësinë. Dizajni i strukturës së zgjuar, instaloni madhësi më të vogël për të lehtësuar më mirë ndërtimin dhe instalimin dhe të garantuara për të funksionuar me temperaturë të ulët dhe mjedise me temperaturë të lartë me lehtësi.


automatic door openerautomatic door openerautomatic door opener

Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim