Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta elektrike e tërhequr > Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
 • Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
 • Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
 • Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
 • Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike
 • Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike

Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrike

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC90

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Folding

Opening Type: Power Driven

Certification: ISO9001, CE

Gate Motor:: Track Motor / Trackless Motor

Applications:: Industry/Hotel/School

Display Screen:: Words Can Changed Into English

Size:: According To Your Order

OEM:: Available

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Rrëshqitje Porta automatike e hyrjes në hyrje të veturës elektrikeelectrical retractable gate

Porta elektrike e anulohet është një lloj derës që mund të lëvizë dhe të tërhiqet lirisht përmes kokës për të arritur madhësinë e hapjes së derës dhe për të kontrolluar përgjimin dhe lëshimin e këmbësorëve ose automjeteve. Dera teleskopike përbëhet kryesisht nga një trup i derës, një motor ngarje, një hekurudhë rrëshqitëse dhe një sistem kontrolli. Trupi i derës është bërë nga profilet me cilësi të lartë prej çeliku inox dhe aliazh alumini dhe është mbështetur nga parimi i paralelogramit. Makineria nxitet nga ngadalësim i veçantë i motorëve, rra dhe rra, dhe ka tufë automatike ose tufë manuale. Mund të hapet dhe të mbyllet automatikisht kur tufja automatike është prerë. Hapni manualisht dhe mbyllni manualisht kur tufja manuale hiqet. Sistemi i kontrollit ka panelin e kontrollit, kaloni butonin e shtypit, dhe kërkesat e tjera. Pajisur me telekomandë.


jingangpingfengxing


Materiali: çelik inox 201, çelik inox 304 (mund të personalizohet sipas kërkesave të projektimit)
Mënyra e veprimit: me ose pa gjurmë
Kreu Mobile: mund të shtoni dritë alarmi dhe të shfaqni
Modaliteti i kontrollit: kaloni me telekomandë, kaloni gjeomagnetik, ndërprerësin e dorezës, kaloni APP

Color:

Silvery

Size:

Can be adjustable as yours

Material:

201SS (304SS option)

Brand:

OEM

Applications:

Factory/enterprise , School/institute/university , Government/residential ,etc.

Style:

Modern and fashionable

MOQ:

1PCS / Customized 100meters

Trade Term:

EXW,FOB,CIF,CFR

Payment Term:

T/T,L/C

Freight:

Sea,or as yours

Sample Lead Time:

5 days

Production Lead Time:

Usually 7days (depends your quantity)

Packing:

1pcs/Ctn 


heijingang

Parametrat teknike

Name

Door sheet

Cross bars

Width

Height

Tread

HZ-C 2

38×25×0.8

30×30×0.6

660

1.6

556


Shfaqja e produktit

electric retractable doorCertifikata jonë


certificate_


FAQ

1. Cila është afati i pagesës?

TT, LC, Cash janë të gjitha në dispozicion.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.

3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.

4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.

5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.

6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë, i përshtatshëm për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj


Kategoritë e Produktit : Porta elektrike e tërhequr

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim