Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta elektrike e tërhequr > Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
 • Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
 • Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
 • Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
 • Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës
 • Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës

Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugës

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.:  HF-JA171

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Folding

Opening Type: Power Driven

Certification: ISO9001, CE

Gate Motor:: Track Motor / Trackless Motor

Applications:: Industry/Hotel/School

Display Screen:: Words Can Changed Into English

Size:: According To Your Order

OEM:: Available

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Porta e rrëshqitjes elektrike në hyrje të rrugësDera klasike elektrike e anulueshme në 2 është prodhimet klasike të kompanisë, pamja e thjeshtë dhe elegante, filmi i dyerve që përdor tub 38 × 25 (1 mm të trasha) prej çeliku inox me anë të një mulli të posaçëm në, shufër të dyfishtë kryq me kumbues mbështetës, duke e bërë derën më të qëndrueshme të qëndrueshme.


jingang2


Color:

Silvery

Size:

Can be adjustable as yours

Material:

201SS (304SS option)

Brand:

OEM

Applications:

Factory/enterprise , School/institute/university , Government/residential ,etc.

Style:

Modern and fashionable

MOQ:

1PCS / Customized 100meters

Trade Term:

EXW,FOB,CIF,CFR

Payment Term:

T/T,L/C

Freight:

Sea,or as yours

Sample Lead Time:

5 days

Production Lead Time:

Usually 7days (depends your quantity)

Packing:

1pcs/Ctn 


HONGFA31

Parametrat teknike

Name

Door sheet

Cross bars

Width

Height

Tread

HZ-C 2

38×25×0.8

30×30×0.6

660

1.6

556Certifikata jonë

img1

HTB1J0aiQVXXXXXoXXXXq6xXFXXXf.jpg_


FAQ

1. Cila është afati i pagesës?

TT, LC, Cash janë të gjitha në dispozicion.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.

3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.

4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.

5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.

6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë, i përshtatshëm për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj


Kategoritë e Produktit : Porta elektrike e tërhequr

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim