Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e Shutter Door Crystal > Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
 • Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
 • Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
 • Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
 • Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal
 • Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal

Dera e Mbylljes së Rrotë të Kontrollit të Sharrëve Kristal

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC20

Type:: Entry Doors

Door Material:: Polycarbonate

Color:: Transparent

Size:: As Your Requirement

Cross Bar:: Aluminum & Stainless Steel

Opening Pattern:: Vertical

Motor:: External Or Tubular Internal

Certification:: CE/ISO/SGS

Application:: Shop/store

OEM/ODM:: Available

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Dera e kapakëve të rrotullës me polikarbonat transparent


46431313


Dera e Rolling Up me shpejtësi të lartë me kristale - Përdorimi i profileve të aluminit për copë lidhëse dere, strukturë me dy shtresa, dizajn të veçantë, të ngulitur në fletën e derës.

E thjeshtë dhe elegante, rezistencë e fortë ndaj stresit.

Baza është bërë nga aliazh alumini dizajn të veçantë, korrozioni-rezistente thjeshtë dhe estetike.

Pika e zhurmës është bërë nga aliazh alumini, dizenjimi i dyfishtë, materiali i heshtur mund të futet në çarë dhe të krijojë një mjedis të qetë.

Materiali: polikarbonat (plastike PC plumbash)

Sistemi i kontrollit: 24V DC, operimi memec, i sigurt dhe i besueshëm, i qëndrueshëm dhe jeta e gjatë. Në rastin e pengesave, dyert tërhiqen ose ndalen automatikisht gjatë procesit të hapjes dhe mbylljes.

Procesi i hapjes dhe mbylljes së dyerve, ndriçimi dhe vonimi i tre minutave automatikisht; përdoruesit mund të kalojnë në opsion manual kur dështimi i rrymës, furnizimi me energji të pandërprerë. Ju lutemi të kontaktoni me departamentin tonë teknik për kërkesa të veçanta.Llojet e Produktit

018


021

020


përshkrim i produktit

Features:

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur

- Siguri e lartë - afër fuqisë së çelikut

--Virtualisht i pashkatërrueshëm - Prodhuar nga alumini i stampuar, moti i fortë dhe prova kundër ndryshkut

me lustrim polikarbonat duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.

- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë

- Përgatitur - për të përshtatur çdo hapje të përkryer

- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.


44613131

Plastike Rrokullisni fletët e dërrasës

Item

Unit

Date

Transparent rooer door Material

/

Polycarbonate

Impact Strength

J/M2

1400

Elongation at Break

%

250

Transparency

%

88

Bending Strength

Mpa

78

Rockwell Hardness(HRR)

/

6


HONGFA28_2

motor

Motor

Certifikata jonë

certificate_


FAQ

1. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.

2 .. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Gjithmonë ofrojnë shërbime pas shitjes.
3. A ofroni shërbimin OEM?
OEM & ODM Shërbimi janë të mirëseardhura.
4. Cila është MOQ?
1 pc është gjithashtu në dispozicion.
5. Sa për paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Dera e Shutter Door Crystal

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim