Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e Shutter Door Crystal > Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
 • Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
 • Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
 • Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
 • Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit
 • Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit

Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J537

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Color: Silver

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Infilling Material: Foam, Fire Proof Board

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Open Style: Automatic

Thickness of door leaf: 50mm

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Xhamat e Shpejtë të Dyfishtë të Rrjetit

Dera e mbyllëseve kristal elektrik përbëhet nga qindra pjesë prej derës PVC që kalojnë përmes tubit të çelikut. Ajo ka avantazhet e transparencës, anti-vjedhje, anti-shi, pluhur dhe i papërshkueshëm nga pluhuri. Dyert e hapjes së kristalit përdoren gjerësisht në supermarkete. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për dyer të hapura të brendshme që kërkojnë shikueshmëri të lartë. Kur dera është e mbyllur, zhurma mund të reduktohet në masë të madhe, duke siguruar një ambient të qetë pune. Transparenca e derës së xhamit të kristaltë siguron shikueshmëri të shkëlqyeshme. Ambienti i punës është më i sigurt dhe më i besueshëm. Dyer xhama kristal janë ideale për vende të sigurta, elegante dhe me stil, si bankat, telekomunikacionet, stacionet e metrosë, dyqanet e modës dhe ballkonet e vilave.


Series Lexan Roller Shutter


Cilat janë detajet e derës sonë të kristaleve?

Item Unit Date
Transparent rooer door Material
/ Ploycarbonate
Impact Strength J/M2 1400
Elongation at Break % 250
Transparency  % 88
Bending Strength  Mpa 78
Rockwell Hardness(HRR) / 60


Features:

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur

- Siguri e lartë - afër fuqisë së çelikut

--Virtually i pathyeshëm - Prodhuar nga alumini i nxjerrur, moti i fortë dhe prova e ndryshkut me lustrim polikarbonati duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.

- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë

- Përgatitur - për të përshtatur çdo hapje të përkryer

- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.

crystal shutter door


Materiali transparent i derës: polikarbonat (ngjitës me plumb kundër PC)
Specifikimet: 100mm × 330mm
Pjesa e derës:
Profili i aliazh alumini me dy shtresa është projektuar posaçërisht për t'u ngulitur në derë.
Rezistencë e thjeshtë dhe bujare, e fortë e presionit
Base:
Made nga aliazh alumini, dizajn i veçantë, rezistent ndaj korrozionit, pamjen e bukur
Pista e heshtur:
Aliazh alumini, dizajni i dyfishtë i zakonshëm, materiali i heshtur mund të ngulitet në brazdë për të arritur efektin memec
Sistemi i gatingut:
Me motor 24V DC, është i qetë, i sigurt, i besueshëm dhe i qëndrueshëm.
Mund të realizohet: trupi i derës fillon / mbyllet automatikisht ndalon / ndryshon kur shfaqen pengesa; trupi i derës hapet dhe mbyllet, ndriçon automatikisht dhe vonon për tre minuta; dështimi i rrymës mund të ndizet në hapjen manuale.
Konfigurimi fakultativ: furnizimi i pandërprerë me energji elektrike.


material detail


Produktet tona theksojnë :

-1 Dizajn i perspektivë i plotë, për të arritur efektin e reklamimit të ekranit të dritareve, zgjedhja e preferuar për qendrën në qendër të qytetit
-2 Përdorimi i polikarbonatit, performanca e mirë anti-vjedhje
-3 Efekti i mbyllur mute, për të parandaluar erën dhe shiun
-4 Dizajni me forcë të lartë, profil i guximshëm prej alumini i ngulitur në derën e PC, forcë e fortë strukturore, i përshtatshëm për përdorim të fasadës së madhe 5, dizajn i thjeshtë dhe bujar, pamja elegante
-6 Mund të instalohet lart e poshtë / majtas dhe djathtas, i përshtatshëm për vende të veçanta të modelimit për të instaluar dyert e xhamave kristal


Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të kontaktoni me mirësi.

contact me


Certifikatat tona

CE SGS ISO


Paketimi dhe logjistika

packing


FAQ


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose karton, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.


Kategoritë e Produktit : Dera e Shutter Door Crystal

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim