Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini > Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
 • Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
 • Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
 • Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
 • Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë
 • Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë

Rezistenca e erës prej alumini me dyer të lartë Spiral me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: AS-03

Material: Stainless Steel, PVC And Steel Frame

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Alumini Spiral izoluar Roll up Door

Aliminum Spiral Insulated Roll up dyert e përdorura në fusha të ndryshme, kimike, farmaceutike, automotive dhe të përpunimit të ushqimit. Ajo mund të rezistojë 3.5kpa, 12 grade wind.

Hongfa është një prodhues profesional dhe eksportues për sistemin e kontrollit të derës, Me më shumë se 13 vjet eksperiencë në këto fusha, produktet Blueprint me cilësi të lartë janë eksportuar në më shumë se 40 vende.

Detajet e dyerve

wind resist high speed door


Spiral Door Accessories

turbine fast door

High Speed Spiral Door

punishte

Photobank

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, dyert e akumulimit industriale, dyer industriale kodrina, dyer kodrina PVC, dyer të shpejtë kodrina, dera kundërvihet zjarrdurues, dyer industriale heqjen, derë automatike induksion, derën automatike vertikale varet , derë mjekësore automatike, çelik inox automatike dera, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, rulja elektrike e materialeve të ndryshme dhe parkimi.

Futja e kompanisë


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim