Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
dera e thjeshtë e vështirë spirale
dera e thjeshtë e vështirë spirale
dera e thjeshtë e vështirë spirale
dera e thjeshtë e vështirë spirale
dera e thjeshtë e vështirë spirale
  • dera e thjeshtë e vështirë spirale
  • dera e thjeshtë e vështirë spirale
  • dera e thjeshtë e vështirë spirale
  • dera e thjeshtë e vështirë spirale
  • dera e thjeshtë e vështirë spirale

dera e thjeshtë e vështirë spirale

    Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Info bazë

Numri i modelit.: HFSS7506

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Color: Silver

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Infilling Material: Foam

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

dera e thjeshtë e vështirë spirale


Shpejtësia e lartë me derën motorike të turbinës është një derë e re metalike industriale, e cila përdoret për të mbajtur produkte të ngrohta, efikase në energji, vulë, efiçente, anti-era dhe produkte të gjelbër
shpejtësia më e lartë e hapur mund të arrijë deri në 2.5m / s, aplikohet në kanalin e frekuentimit të frekuentimit.

AD27BV(YJQ5T(6FV@$0{[HF

High Speed Spiral Door6


Product Name
High Speed Spiral Door
Material
Galvanized Steel
Color
White/Grey/Sliver/Blue/Red
Standard
CE, ISO,SGS
Command System
Radar/Remote/Push button/Floor Sensor etc
Brand
HongFa
Safety device
Photocell sensor + Airbag
Used

Factory, industrial warehouse, parking lot, cold roo             `G_8]8E`S~{B(C@86WRR@SNDetajet e produktit


Dera e shpejtë me shpejtësi të madhe turbo përfaqëson nivelin më të lartë të dyerve industriale në botë, kjo derë me të besueshmërinë e lartë dhe disponueshmërinë. Funksionimi i tij i larte mund te kundershtoje me presionin e forte konviktor te eres dhe efikasiteti i pashembullt eshte i lulëzuar ne fushat industriale te sotme. Dizajni i arsyeshëm i mekanizmit mund të minimizojë shkallën e dështimit të tij.


Turbine Door Spcification2

1high Speed Spiral Door Sam Hongfadoor ComSpiral Door Accessories


Spiral Door Accessories13
kompania e Informacionit


Shenzhen Hongfa Automatik Door Co, Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, dyert e akumulimit industriale, dyer industriale kodrina, dyer kodrina PVC, dyer të shpejtë kodrina, dera kundërvihet zjarrdurues, dyer industriale heqjen, derë automatike induksion, derën automatike vertikale varet, derë mjekësore automatike, çelik inox automatike dera, porta elektrike e palosshme, dera e rrotullimit kristal, rul elektrik i materialeve të ndryshme dhe seri parkimi.

CompanyPaketimi & Transporti

Package

FAQ


1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Door me spirale me shpejtësi alumini

Email tek ky furnizues
  • Mr. Zhong
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim