Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Swing Door > Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
 • Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
 • Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
 • Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
 • Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit
 • Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit

Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit

  Çmimi i njësisë: USD 120 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J142

Material: Plastic

Style: Modern

Open Style: Sliding

Thickness of door leaf: 50mm

Infilling Material: Fire Proof Board, Foam

Color: Grey

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Metal Brendshme dhe Jashtme Sewing Door Sigurimit


Dera automatike mjekësore është një derë që përgjithësisht është instaluar në sallën e operacionit ose në repartin e ICU për stafin mjekësor për të shtyrë brenda dhe jashtë shtratit të spitalit. Dera automatike mjekësore ka funksionin e hapjes induktive dhe sigurisë anti-çikë. Stafi mjekësor ka nevojë vetëm të shtrijë këmbën në kutinë e ndjeshmërisë së dritës së kontrollit të dritës pranë hyrjes dhe derën automatikisht do të mbyllet. Paneli i derës brenda shkumë poliuretani të mbushur me teknologji presion të lartë të përgjithshëm të teknologjisë, kornizë aliazh alumini me rezistencë të lartë, pajisje hidraulike të ngutshme për heqjen automatike të platformës së madhe.


--Karakteristikat kryesore:
Siguria, ruajtja e nxehtësisë, rezistenca ndaj erës, izolimi i zërit, i qëndrueshëm.

- Fushëveprimi Zbatimi:
Dera e jashtme dhe e brendshme e të gjitha llojeve të fabrikave dhe ndërtesave komerciale, veçanërisht në zonën me një kërkesë të lartë të sigurisë.

sliding door


Pas një periudhe kohe, dera automatikisht do të mbyllet pasi karroca dhe personeli mjekësor të kenë hyrë plotësisht. Nëse dikush ose një qerre është afër fletës së derës, dera nuk do të mbyllet për të siguruar një siguri të sigurt kundër majës. Përveç kësaj, korniza e derës së derës mjekësore automatike është bërë nga profil i mbyllur, i cili ka karakteristikat e ngushtësisë së lartë të ajrit; kontrolli i dritës ndihet në këmbë për hyrje dhe dalje, kështu që personeli mjekësor mund të hapë derën [pa kontakt ", i cili mund të izolojë në mënyrë efektive bakteret dhe personelin.


--Çfarë janë detajet e derës sonë të spitalit automatik?


Power voltage 220 V/ 50 Hz
Power consumption <150 W
Door weight <200 kg
Opening /Closing speed 20-60 cm/sec
Closed way Auto/ induction
Product performance

Good insulation performance, strong sealing, low noise, anti-theft, wind resistance, beautiful

Operating system: 
Manual, electric, fully automatic, semi-automatic
The scope of application: 
For the exterior doors of high-end factory buildings.
Safety performance
The door has a fall arrest system, configurable airbag system, infrared security system.
Material High quality 304 stainless steel

Hospital Door

- Metoda mjekësore automatike e derës:


 • 1) Sipërfaqja e fletës së derës është bërë prej spirale të veshura me ngjyra me cilësi të dyfishtë 0.6mm ose me cilësi të lartë prej 304 çelik inox, të mbushur me krimb alumini me zjarr të qëndrueshëm ose materiale me cilësi të lartë kundër zjarrit;
 • 2) Sipërfaqja e fletës së derës mund të bëhet edhe me pllakën e dyfishtë të pllakave të çelikut të karbonit, sipërfaqja është e pikturuar me temperaturë të lartë dhe rezervuari i brendshëm ka pllakën e plumbit anti-rrezatim (i përshtatshëm për laborator me radioaktivitet). (sipas zgjedhjes së klientit)
 • 3) Hapni dritaren xhami të zbutur me dy shtresa në mes të fletës së derës;
 • 4) Një rrip me cilësi të lartë 304 anti-collision çeliku është e bashkangjitur në pjesën e poshtme të fletë dera;
 • 5) Profilet nënshkrimin e aliazh alumini në të katër anët e fletës së derës ose në buzë çeliku të cilësisë së lartë;
 • 6) Sensori i këmbës së kontrollit të dritës ose sensori i duarve pa kontakt është hapur brenda dhe jashtë derës, dhe ka një funksion të sigurisë anti-pinch;
 • 7) Kapaku i derës është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë 304;


Sliding Door

--Të dhënat teknike:


Product Standard Comply with CE standard 
Service life Service life : >10 years
Surface Treatment Electrostatic powder coating, color is optional
Door Fan  a.Material: Ma'anshan or the same high quality brand of galvanized steel 
b.The thickness of door fan is 50mm
c.The thickness of steel plate is 1.0mm
d.Internal filling : Honeycomb paper 
Door Frame a.Material:Ma'anshan or the same high quality brand of galvanized steel 
b.The thickness of door frame is 100mm
c.the thickness of steel plate is 1.5mm
Hardware a.Stainless steel bearing butterfly hinge to ensure rotating flexible rotation
b.Stainless steel handle lock of Shanghai Xiandao as standard, or customer-tailor
c.Window,door closer,escape push bar lock,step threshold,blinds is optional
Sealing All-round sealing
Reinforced Plate a.Hinge, door closer and other hardware locations are equipped with reinforced plate
b.The thickness of reinforced plate is 3-5mm

sliding hospital door

sliding hospital door2Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të kontaktoni me mirësi.


contact me

Certifikatat tona

 certificate


Paketimi dhe logjistika

packing


FAQ
Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Swing Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim