Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Swing Door > Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
 • Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
 • Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
 • Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
 • Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom
 • Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom

Dera mjekësore / derë e laboratorit / dera e Cleanroom

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-E002

Material: Stainless Steel

Style: Modern

Open Style: Swing

Sound Insulation: 30

Screen Netting Material: Fiberglass

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Function: Security

Additional Info

paketim: Kuti druri

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Specifikim


Dera e Cleanroom
1.Press bllokohet ose trajtoni bllokimin
Vula e poshtme e sipërme e bllokimit
3. Varet i veçantë, shmangni pluhurin
4.Window për opsionin


Aplikimi i produktit

Dyert dhe dritaret e dhomës së pastër janë për muret e pllakave të ngjyrave të projektuara dhe të zhvilluara një lloj të ri të dyerve dhe dritareve, duke përdorur prodhimin më të avancuar, me pamje tërheqëse, nënshkrimin e mirë, të guximshëm dhe të qëndrueshëm.
Dera e CR sipas materialit mund të ndahet në dyert e përfunduara të kornizës së aluminit, dyert e përfunduara të çelikut, të gjitha dyert e përfunduara të çelikta, dritarja e produkteve të gojës së çelikut, dritarja e vëzhgimit të dyfishtë me një buzë të rrumbullakosur ose buzë katrore.

steel doorDritare të dyfishta të dhomës së pastër:
Dritarja e pastër e dhomës me vulë të dyfishtë përdoret për të gjitha nivelet e dhomës së pastër, dhomën e pastrimit, dhomën pa pluhur dhe rimorkiun etj.
Madhësia standarde e dritares së dyerve të pastër të dhomës së pastër:
W: 1180mm × H: 1200mm. Sa i përket kërkesave të klientit, mund të personalizohet dritarja e vetme ose e dyfishtë e vulave të madhësive të ndryshme.
Materiali: 5 mm xhami e ashpër.
Prodhimi i dritares së dyerve të dyerve të pastra:
Korniza e dritareve: profil alumini.
Sipërfaqja: përpunimi elektrostatik i pikturës pluhur.
Ngjyra: Sa i përket kërkesave të klientit.
Forma: lloji pjatë dore me dy të hapur.
Vula: nënshkrimin e importuar 3M të shiritit industrial, xhel neutral silicë.
Tharja: Sesioni molekulare desiccant është përdorur brenda.


size
Single door
Double door(Small & big door)
W:700mm×H:2100 mm
W:900mm×H:2100 mm
W:800mm×H:2100 mm
W:1500mm×H:2100 mm
W:900mm×H:2100 mm
W:1800mm×H:2100 mm

Mirë se vini pyetjen tuaj.

Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Swing Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim