Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Swing Door
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Swing Door

Kategoritë e produkteve të Swing Door , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Swing Door , furnizuesit Dera e jashtme e swing / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dyer nga Swing Door alumini R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Swing Door furnizuesit

1. me 3000 fabrika metër katror rreth 35 punëtorë punëtori dhe 25 punëtorë zyre.

2.Më shumë se 20 komplete makinerish të avancuar me më shumë se dhjetë vjet eksperiencë në tregtinë e brendshme dhe përvojën e tregtisë ndërkombëtare.

3.Prodhimin dhe furnizimin me dyer automatike me cilësi të mirë

4. Me certifikimin ISO 9001 dhe shumë të tjerë certifikata

5. Motori i shkëlqyeshëm DC brushless, rrota me cilësi të lartë ndaj veshin dhe struktura e arsyeshme e strukturës e bën atë më të qëndrueshëm, të qetë, jetë më të gjatë

6. Sistemi ynë i Shërbimit është i përsosur


Dimensionet e kontrollorit: 85 × 124 × 600mm

Pesha: 12 kg

Pesha e gjethes maksimale: 150 kg

Hapësira e hapur: 70 ° ~ 115 °

Shpejtësia e mbylljes: 10 ~ 43 cm / s

Koha e mbajtjes së derës: 0.5 ~ 10 sekonda

Fuqia kryesore: AC 220V ~ 250V, 50 ~ 60 Hz

Rryma maksimale: 1A

Fuqia maksimale e motorit: 55W

Prisni Fuqinë: 14W

Siguresa: Minimum 3.5 ASlow

Temperatura e punës: -30 ℃ ~ + 50 ℃

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim