Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel > Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
 • Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
 • Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
 • Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
 • Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë
 • Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë

Porta me hyrje elektrike dhe të dyfishtë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W7557

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: UL, TUV, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Exterior

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Foam + Carton + qese flluskë

prodhimtari: 6000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 600 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr


Dera klasike elektrike e anulueshme në 2 është prodhimet klasike të kompanisë, pamja e thjeshtë dhe elegante, filmi i dyerve që përdor tub 38 × 25 (1 mm të trasha) prej çeliku inox me anë të një mulli të posaçëm në, shufër të dyfishtë kryq me kumbues mbështetës, duke e bërë derën më të qëndrueshme të qëndrueshme.


Electric Retractable Gate


Parametrat teknike


Name

Door sheet

Cross bars

Width

Height

Tread

HZ-C 2

38×25×0.8

30×30×0.6

660

1.6

556


përshkrim i produktit


Porta e anulohet është me SS201 ose SS304 Stainless Steel për fortësi të lartë dhe forcë elastik
Mbrojtja nga mbingarkesat e motorit, fuqia auto off nëse temperatura deri në 120 gradë Celsius dhe ri-punimi sapo temperatura të kthehet e ulët
Rrota nga hedh alumini dhe gome speciale, 2000000 herë rrëshqitje pa konsum
Harkat speciale anti-era për parandalimin e përmbysjes së portës nga era e fortë
Sensori infra të kuqe anti-bump: çdo pengesë gjatë procesit të mbylljes, porta e udhëtimit do të ndalet automatikisht në 30-40 cm larg ose mbrapa mbrapa për të shmangur përplasjen
Alarm anti-ngjitës mbi alarmin: alarmues pasi dikush ngjitet mbi portë
Dritë paralajmëruese: do të shkëlqejë gjatë rrëshqitjes së portës
Shpejtësia e shpejtësisë: rrotulloni tufën për të zgjedhur kontrollin elektrik ose manualin
Telekomanda me distancë maksimale prej 50m
Porta rrëshqiti shpejtësinë rreth 18m / min
Standardi i pajisur me ekran 8bits statik ose përzgjedhja e ekranit me rrotullim 500bits
Gjatësia e derës, lartësia, ngjyra mund të personalizohet
Instalimin DIY, funksionimin dhe mirëmbajtjen e lehtë


gate

Certificates

Production


FAQ

1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim