Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel > Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
 • Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
 • Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
 • Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr
 • Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr

Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W2356

Additional Info

paketim: Foam + Carton + qese flluskë

prodhimtari: 10000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen, China

përshkrim i produktit

Porta elektrike e rrëshqitshme elektrike e tërhequr


Dera klasike elektrike e anuluar në 2 është prodhimet klasike të kompanisë, pamja e thjeshtë dhe elegante, filmi i dyerve që përdor tub 38 × 25 (1 mm të trasha) prej çeliku inox me anë të një mulli të posaçëm në shufrën e dyfishtë të kryqit me përkulësin mbështetës, duke e bërë derën më të qëndrueshme të qëndrueshme.


Electric Retractable Gate


Parametrat teknike


Name

Door sheet

Cross bars

Width

Height

Tread

HZ-C 2

38×25×0.8

30×30×0.6

660

1.6

556


përshkrim i produktit


Porta e anulohet është me SS201 ose SS304 Stainless Steel për fortësi të lartë dhe forcë elastik
Mbrojtja nga mbingarkesat e motorit, fuqia auto off nëse temperatura deri në 120 gradë Celsius dhe ripërpunimi sapo temperatura të kthehet e ulët
Rrota nga hedh alumini dhe gome speciale, 2000000 herë rrëshqitje pa konsum
Harkat speciale anti-era për parandalimin e përmbysjes së portës nga era e fortë
Sensori infra të kuqe anti-bump: çdo pengesë gjatë procesit të mbylljes, porta e udhëtimit do të ndalet automatikisht në 30-40 cm larg ose mbrapa mbrapa për të shmangur përplasjen
Alarm anti-ngjitës mbi alarmin: alarmues pasi dikush ngjitet mbi portë
Dritë paralajmëruese: do të shkëlqejë gjatë rrëshqitjes së portës
Shpejtësia e shpejtësisë: rrotulloni tufën për të zgjedhur kontrollin elektrik ose manualin
Telekomanda me distancë maksimale prej 50m
Porta rrëshqiti shpejtësinë rreth 18m / min
Standardi i pajisur me ekran 8bits statik ose përzgjedhja e ekranit me rrotullim 500bits
Gjatësia e derës, lartësia, ngjyra mund të personalizohet
Instalimin DIY, funksionimin dhe mirëmbajtjen e lehtë


Certificates

Production


FAQ

1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.
Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim