Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel

Kategoritë e produkteve të Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel , furnizuesit Stainless Steel Bypass rrëshqitje Door / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Stainless Steel Brendshme rrëshqitje Door R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Çeliku i Rrëshqitjes Stainless Steel furnizuesit

Karakteristikat dhe Avantazhet

(1) Dizajni inteligjent i kontrollit: parametri kryesor rregullues dhe parametri dytësor automatikisht sipas peshës së gjetheve;

(2) Zhurma e ulët: Pista speciale e zhurmës statike, integrimi i motorit, rrotullës dhe retarder.

(3) Funksioni anti-clamping: automatikisht kundërt kur barrierat takimit;

(4) Bllokimi elektronik i një motor elektrik: motor do të mbyllet kur dera të jetë e detyruar të hapet (kontrollohet nga telekomanda ose kaloni)

(5) Forconi forcën: mbyllni derën kur mbylleni, konsumi i energjisë rreth 10W nën gatishmëri;

(6) Motori i avancuar brushless (36V, 100W) automatikisht mund të miratojë fletë të ndryshme të derës;

(7) Dy-dyert inter-locking: një nga derë lë gjithmonë mbetet mbyllur;

(8) Terminali i sensorit të sigurisë: sensor ndalet duke punuar kur mbyllet derë;

(9) Teknologji unike Veshje: kurrë nuk ndryshkur;

(10) Lehtë dhe i përshtatshëm për t'u instaluar;

(11) Procesi i punës: kur fleta e derës mbyllet në vendin e duhur, fleta e derës do të zhvendoset lehtë në kornizën e derës dhe në tokë. Gome në të katër anët e fletës së derës do të kombinohen tërësisht me kornizën e derës dhe tokën, e cila siguron ngushtësi ajrore. Kur dera është e hapur, kauçuku do të ndahet nga korniza e derës dhe toka, e cila shmang tkurrjen në tokë.

Specifikime teknike

Specification

Light Duty

Heavy Duty

Rang of the Door

Single-Leaf        

  Double-Leaf

Single-Leaf

Double-Leaf

Door leaf max weight

100kg

   100kg x 2      

200kg

200kg x 2

Mounting Method

Surface mounting or built-in mounting

Open Width

700-2000mm

650-2000mm

750-2000mm

650-2000mm

Power Supply

AC 220v ± 10%, 50-60 Hz

Opening Speed

300-500mm/s (adjustable)

Closing Speed

250-550mm/s (adjustable)

Creep speed

30-100mm/s (adjustable)

Hold-open time

0.5-20s (adjustable)

Airproof Force (Max.)

>70N

Manual Pushing Force

<100N

Electronic Lock Force

>800N

Power consumption

150W

Ambient temperature

-20+50 C

Detaje teknike:

(1) Teknologjia e nënshkrimit të veshjes me gome kombinuar me brezin V në binarin udhëzues mundëson mbylljen e plotë të derës kur dera mbyllet;

(2) Teknologjia e vendndodhjes së trupit të veçantë të derës. Rrapi sipërfaqësor gjysmërrethor në tokë përputhet me zakonin e stilit V në pjesën e poshtme të fletës së derës, që ndalon derën nga ritëm dhe sigurohuni që lëvizja të jetë e qëndrueshme dhe e qetë;

(3) Trupi i derës i zbukuruar me çelik inox ose sipërfaqe llak, dhe në mes dhe të dyja anët me vija ngjitëse për të siguruar efektin hermetik.

(4) kaloni sensor sensor këmbë aplikuar për të shmangur ngjitjen;

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim