Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Stainless Steel Door Rrota Shutter > Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
 • Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
 • Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
 • Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
 • Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë
 • Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë

Kapak rrotullimi me shpejtësi të lartë me veprim të shpejtë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-H02

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Certification: ISO9001, RoHS, CE

Position: Industrial

Size Ranges:: Width 2000mm~6000mm; Height 2000mm~6000mm

Curtain Thickness:: 0.8/1.2/1.5mm

Opening Speed:: 0.6 ~ 1.5 M/S (Adjust)

Door Material:: PVC

Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Kuti kompensatë ose Karton, i përshtatshëm për transport detar ose ajër

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Përmbledhje e dyerve të rrotullës me shpejtësi të lartë


Dera e shpejtë e fortë e aluminit (qepalla e industrisë) bëhet gjithnjë e më e popullarizuar për prodhuesit dhe përdoruesit e individëve vitet e fundit.

Ju mund ta shihni këtë derë me shpejtësi të shpejtë çdo ditë, por ju nuk mund të siguroni pse keni nevojë, dera me shpejtësi të lartë ofron komoditetin më të mirë në procesin e prodhimit, transportimin, kurseni kohën tuaj do të thotë kurseni paratë tuaja!Technology Category: Technical Paramerers
Useage: Widely used in Hospital rooms,Resting room,Operation rooms.
Size: Maximum size:W4000*H4000mm exceed this range according to the site specific production process.
Opening&close speed: 0.5-1.5m/s
Structural material: 1.5mm thick cole rolled steel or 1.5mm thick staninless steel.
Drive System: 220V/380V 50Hz IP55 power 0.55KW-6.5KW
Door Control System: PLC converter adjustable delay off,greatly improving the efficiency in the use and life of German goods into the encoder.
Optional: Geomagnetism,radar,infrared,remote control or by hand switch.


Kevin H 35Bëni një Tour Fabrika!


factory


factory2Kush jemi?


companyPako druri të forta

packageFAQs

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?

Përgjigje: Kemi më shumë se 50 punëtorë të punësuar.


Q2. Cila është aftësia mujore?
Përgjigje: Mbi 100 grupe mund të dorëzohen në muaj.


Q3. Cili është standardi i cilësisë së materialit?
Një: Të gjitha produktet tona kanë kaluar er, RoHS, iso9001.


Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të personalizohet?
Një: Sigurisht! Inxhinieri ynë do të rivendosë vizatimet tuaja pasi të kemi marrë përcaktimet tuaja.


Q5. A mund të kem një mostër për kontroll të cilësisë?
Përgjigje: Po, ne mund të sigurojmë një mostër falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.


Q6. Cila është sasia minimale për secilën mënyrë?
Përgjigje: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.


Q7. Sa është koha e prodhimit?
Përgjigje: Normalisht është 7 ditë, në varësi të sa porosive para jush.


Q8. Cili është afati i pagesës?
Përgjigje: Afati ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.


Q9. Si e garantoni cilësinë?
Përgjigje: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Thjesht Më Kontaktoni Për Më shumë!

Kategoritë e Produktit : Dyer me rrokullisje > Stainless Steel Door Rrota Shutter

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim