Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Stainless Steel Door Rrota Shutter > Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
 • Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
 • Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
 • Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
 • Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door
 • Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door

Komercial Përdorur Roller Shutter Garage Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC29

Material: Stainless Steel, PVC And Steel Frame

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Komercial Përdorur Roller Shutter Garage DoorKarakteristikat kryesore :

Kompania Hongfa Automatic Door ofrojnë lloje të ndryshme të dyerve. Dyer alumini me rul të sigurisë është një nga llojet më të mira të shitjes. Nuk është vetëm mund të shpejtë hapjen dhe mbylljen, forca e mirë, era-rezistente, por gjithashtu mund kundër vjedhjes, e bukur dhe duke bërë pak zhurmë. Mund t'ju japë një jetë të sigurt dhe të rehatshme.
Qëllimi i aplikimit:

Dera e jashtme dhe e brendshme e të gjitha llojeve të fabrikave, garazheve dhe ndërtesave komerciale


roller shutter door


HONGFA27_2

HONGFA27_4

HONGFA27_5

Aluminum shutter slat

HONGFA27_6

Detajet e motorit

motor1


paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, dyert e akumulimit industriale, dyer industriale kodrina, dyer kodrina PVC, dyer të shpejtë kodrina, dyer kodrina rrotullues, derë industriale heqjen, derë automatike induksion, derën automatike vertikale varet , derë mjekësore automatike, çelik inox automatike dera, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, rulja elektrike e materialeve të ndryshme dhe parkimi.


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Dyer me rrokullisje > Stainless Steel Door Rrota Shutter

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim