Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Stainless Steel Door Rrota Shutter > Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
 • Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
 • Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
 • Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
 • Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit
 • Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit

Dera e shpejtë e turbines se çelesave te zjarrit

  Çmimi i njësisë: USD 1000 - 1800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J354

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Color: Silver

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Infilling Material: Foam

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Open Style: Automatic

Thickness of door leaf: 50mm

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Dera e dyerve të çelikut me zjarr

Dyert e çelikut me çelik janë të përshtatshme për ndërtesa banimi, ndërtesa publike dhe ndërtesa industriale. Ato përdoren zakonisht në garazhe nëntokësore dhe qendra tregtare të mëdha ku kërkohet ndarja e zjarrit, ndarjet e zjarrit dhe zjarrfikësit. Dyert e zjarrit mund të përdoren për mbrojtjen e zjarrit, parandalimin e erës dhe tymit. Funksioni i anti-vjedhjes mund të lidhet me pajisjet e alarmit të temperaturës së tymit dhe të ajrit, sistemit të llakut të perdeve të ujit dhe objekteve të tjera mbështetëse. Kur zjarri takon, mund të fillojë automatikisht, të kontrollojë trupin e derës së mbyllësit dhe të ndalojë për 1 ~ 10 minuta (1.5 nga toka) m) për personelin e brendshëm të bëjë evakuimin emergjent, pasi dera vazhdon të bjerë dhe të mbyllet, dera është e pajisur me një buton emergjent brenda dhe jashtë, nëse është e nevojshme, mund të jetë i përshtatshëm për të vazhduar të evakuohet, atëherë do të ketë një vonesë pas disa sekondash për të mbyllur, shtypni dhe urgjencën Stop butonin, nuk do të mbyllet.


Ekzistojnë disa lloje të ndryshme të dyerve të çelikave të zjarrit çelik për ju që të zgjidhni.

1) Dera e dyerve të zjarrit çeliku

 Steel fire shutter door


2) Dera e derës së dyerve të zjarrit të çelikut

 Curtain door steel fire shutter door


3) Dera e dyerve të zjarrit të çelikut me derën e rrokullisjes

Steel fire shutter door with swing door


4) Dera e dyerve të hapjes së zjarrit çeliku

 Lateral steel fire shutter door


5) Çelësja e sheshtë e zjarrit çelik horizontal

 Flat horizontal steel fire shutter door


Dhe ka edhe disa lloje të ndryshme të materialeve dhe ngjyrave për referencën tuaj.

2roller Shutter Slat2 2


specifikimet:

Metal (alumini Alloy) me shpejtësi të lartë Door

Produkti: Porta e Shpejtë për Rolling Metal (Porta me shpejtësi të lartë)
Marka: HongFa (HF) ose si kërkesa juaj
Dimension: Customized
Materiali: Aliazh alumini T0.7MM
Brenda shkumës PU, Izolimi
Trashësia e panelit 43MM
Motor: SEW / SEJ
Stili i heqjes : Ashensor vertikal, ashensor standard 90 °, tipi turbo, lloji elipsi
Parametri: 1) Shpejtësia e hapjes: 1.2 ~ 1.5m / s;
Shpejtësia e mbylljes: 0.6m / s, e rregullueshme
2) Forca e erës: 32m / s
3) Ngjyra: ngjyrë gri, ngjyra origjinale e aluminit, e kuqe, e bardhë perla
4) kaloni emergjent; photocell
5) Motor servo 380v / 14a / 50Hz
6) Performanca e izolimit: K≤1.5W / (M2K)
Pajisja e Sigurisë: 1. Sensor Fotocell (Korea Autonics)
2. Fundi i buzës së sigurisë (Sensori i valës së presionit BUTTERFLY
Kohë për dorëzim: 10 -15 ditë pune
Paketimi: Rasti i kompensatës ose karton, i përshtatshëm për transportin e detit ose mallrave ajrore.

kompania e Informacionit


Shenzhen Hongfa Automatik Door Co, Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, dyert e akumulimit industriale, dyer industriale kodrina, dyer kodrina PVC, dyer të shpejtë kodrina, dera kundërvihet zjarrdurues, dyer industriale heqjen, derë automatike induksion, derën automatike vertikale varet, derë mjekësore automatike, çelik inox automatike dera, porta elektrike e palosshme, dera e rrotullimit kristal, rul elektrik i materialeve të ndryshme dhe seri parkimi.

contact me


Certifikatat tona

CE and SGS


Paketimi dhe logjistika

Package

FAQ


1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.Kategoritë e Produktit : Dyer me rrokullisje > Stainless Steel Door Rrota Shutter

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim