Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje > Stainless Steel Door Rrota Shutter
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Stainless Steel Door Rrota Shutter

Kategoritë e produkteve të Stainless Steel Door Rrota Shutter , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Stainless Steel Door Rrota Shutter , furnizuesit Dera e Mbylljes së rulit me telekomandë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çelës me dyer çeliku inox me rrotullë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Stainless Steel Door Rrota Shutter furnizuesit

Përdorimi i avancuar i fletëve të çelikut 201, procesi i prodhimit të rrotullimit të precisionit.

Dizajni miqësor, elegant, i qëndrueshëm, i sigurt kundër vjedhjes, ndriçimi, ventilimi, estetika, praktika, izolimi termik dhe pa rregullueshme, anti-peeping.

Kontrolli inteligjent, shumëfishon mënyrat e vozitjes.

Shumëllojshmëri ngjyrash dhe stilesh opsionale.

Sigurimi i një zgjidhje të plotë dhe të specializuar të sistemeve si përdorues të kërkesave të ndryshme.

Mbrojtja e integruar dhe karakteristikat dekorative së bashku, zëvendësimi më i mirë i zëvendësimit të sigurisë tradicionale të rrjetit të vjedhjes; mënyra fleksibile në mënyrë të hapur, duke mbështetur kontrollin e dorës, kontrollin e grupit. Dera mund të jetë kanali juaj i shpëtimit të sigurt kur ndodh në rast urgjence.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim