Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Servo Motor > Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
 • Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
 • Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
 • Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
 • Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë
 • Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë

Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-DA8

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Brand Name:: Hofic

Type:: Automatic Door Operators

Lifting Force:: Max.120kg/150kg/180kg/280kg Model

Method Of Installation:: Surface Installation

Motor:: DC 24V 60-70w

Operating Speed:: 150-460mm/s(adjustable)

Supply Power Voltage:: AC110-220V±10%; 50/60Hz

Manual Open/close Force:: <45N

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air,DHL

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Operatorët me dyer rrëshqitës automatik me telekomandë


Dera me shpejtësi të lartë përdoret gjerësisht në vende industriale si punëtori pa pluhur dhe ka funksionet e ruajtjes së nxehtësisë dhe hidratimit. Për shkak se është i shpejtë dhe mund të aktivizohet shpesh në një ditë, quhet një derë e shpejtë. Dera më e shpejtë mund të ndërrohet shpejt dhe përdoret shpesh, ndihmësi më i madh është një sistem motorik i plotë.


sliding door motor


sliding door motormotor

Motori është 24 volt DC pa brushless me sensor optik të integruar për lëvizje të saktë, funksionimi është i heshtur dhe mirëmbajtja e lirë, duke dhënë çift rrotullues të lartë dhe shpejtësi të lartë operative.
kontrollues
Njësia inteligjente e kontrolluesit mund të programohet për lidhje me ndonjë sistem sigurie / alarmi, është monitorimi dhe kalibrimi i vetë, ka kujtesë për të gjitha të dhënat në pozicionet e derës dhe pozicionet e frenave.

UPS

Operatori ka ndërtuar në furnizimin me energji të pandërprerë (Bateria mbështetur) dhe sigurinë gjatë dështimit të rrymës.
Brez Drive
Makina është me anë të rripit të dhëmbëzuar, i cili është i përforcuar me elementë elastik të tekstil me fije qelqi dhe ka sipërfaqe të përballet me najloni për mbrojtjen e dhëmbëve në makina. Ky kombinim prodhon punë të heshtur.
Ndjekja Rruga është vetë-pastrimi i duelit linear. Pika e sipërme është bërë nga aliazhi më i fortë 6351T6, dhe mund të zëvendësohet pa lëvizur mbrapa. Karroca e rrotave është e pajisur me rrota anti-rritëse, duke rezultuar në dyer të pajisura fort me funksionim pa ndonjë kollitje.

mbyllje

Bllokimi elektro-mekanik: Një opsion i kyçjes elektrike është në dispozicion për të dhënë siguri të plotë dhe mund të përshtatet kur mbyllja manuale nuk mund të arrihet, i. E. Dyert e Qëndisura të paefektuara të qelqit. Lock është sistemi i mbylljes elektrike të kontrolluar nga mikroprocesori. Mikroprocesori monitoron të gjitha aspektet e funksioneve të kyçjes. EG Për të siguruar mbylljen e plotë të derës kur bllokimi është 100% i angazhuar. Prodhimet e terminalit janë në dispozicion për të sinjalizuar në sistemin e sigurisë dy pozicionet e derës dhe statusin e kyçjes.

siguri

Operacioni i derës do të kthehet automatikisht në të dy drejtimet nëse pengohet lëvizja, ndarja e ndjeshmërisë është programueshëm.
garanci
Duke qenë i mbuluar me një garanci prej 18 muajsh

Controller:


1. Me jetë të gjatë të shërbyer, kontrollues Përdor sistemin e avancuar të kontrollit të procesimit të CPU-së. Parametri operativ duhet të demonstrohet në dixhitale.
2. Parametri është rregulluar në mënyrë të përshtatshme dhe të dukshme.
3. Mund të lidhet me sistemin e menaxhimit të hyrjes


motor

automatic sliding door opener

kontrollues

automatic sliding door openerautomatic sliding door opener

Rrip i dhëmbëzuar

automatic sliding door systems


Aksesore opsionale431154848


paketë

automatic sliding door systems

automatic sliding door systems

automatic sliding door systems

automatic sliding door systems.jpg_automatic sliding door systems.jpg_automatic sliding door systems.jpg_Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Servo Motor

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim