Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Servo Motor > Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
 • Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
 • Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
 • Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
 • Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike
 • Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike

Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-SS2508

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Brand Name:: Hofic

Type:: Automatic Door Operators

Lifting Force:: Max.120kg/150kg/180kg/280kg Model

Method Of Installation:: Surface Installation

Motor:: DC 24V 60-70w

Operating Speed:: 150-460mm/s(adjustable)

Supply Power Voltage:: AC110-220V±10%; 50/60Hz

Manual Open/close Force:: <45N

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air,DHL

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Operatori i dyerve me rrëshqitje elektrike


Dera me shpejtësi të lartë përdoret gjerësisht në vende industriale si punëtori pa pluhur dhe ka funksionet e ruajtjes së nxehtësisë dhe hidratimit. Për shkak se është i shpejtë dhe mund të aktivizohet shpesh në një ditë, quhet një derë e shpejtë. Dera më e shpejtë mund të ndërrohet shpejt dhe përdoret shpesh, ndihmësi më i madh është një sistem motorik i plotë.

strukturë

HTB165UBRXXXXXbeXXXXq6xXFXXXe.jpg_

Modelet Opener dhe Parametrat Teknik

HTB19LgiRXXXXXcCXFXXq6xXFXXXB.jpg_

Model DC-120 DC-150 DC-150A DC-180 DC-280 DC-800
Door leaf

                                          single leaf  (s)

                                         

                                          double leaf(d)

weight of door leaf

s:≤1*120kg

d:≤2*220kg

s:≤1*160kg

 

d:≤2*230kg

s:≤1*150kg

 

d:≤2*120kg

s:≤1*170kg

 

d:≤2*170kg

s:≤1*250kg

 

d:≤2*200kg

s:≤150kg*2

 

d:≤100kg*4

width of door leaf(mm)  s:600-1300

 

d:500-1200

s:700-1300

 

d:600-1200

s:700-1300

 

d:600-1200

s:750-1500

 

d:650-1200

s/d:2400-6100

s:750-1500

 

d:650-1200

opening speed(mm/s)

(adjustable)

 200-450 200-550 300-700

s:200-550

 

d:150-500

closing speed(mm/s)

(adjustable)

 200-450 200-550 300-650

s:200-550

 

d:150-500

 door hold-open time(s)        (adjustable)   0-9  1-15  0-10/30  1-15
 manual open/close force(N)

s:<40

 

d:<50

 

<70

 

<70

 

<70

work temperature(℃ ) -20-50℃      -15- 70℃     20-50℃    
power voltage(v)

AC220±10%

 

50/60Hz

AC90-250V

 

50/60Hz

AC220±10%

 

50Hz

AC90-250V

 

50/60Hz


motor

HTB1_93DRXXXXXa.XXXXq6xXFXXXw.jpg_

kontrollues

HTB1ZK.ARXXXXXXlXpXXq6xXFXXXM.jpg_

Rrip i dhëmbëzuar

HTB17rbSRXXXXXX5aFXXq6xXFXXXm.jpg_


Aksesore opsionale431154848


paketë

HTB1mP.GRXXXXXafXXXXq6xXFXXXO.jpg_

HTB1uMTZRXXXXXbOapXXq6xXFXXXE.jpg_

HTB1CoRpQVXXXXcCaXXXq6xXFXXXm.jpg_

HTB1J0aiQVXXXXXoXXXXq6xXFXXXf.jpg_HTB19e_RRXXXXXbJaFXXq6xXFXXX6.jpg_Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Servo Motor

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim