Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Servo Motor > Motor me tuba të shpejtë Hofic
Motor me tuba të shpejtë Hofic
Motor me tuba të shpejtë Hofic
Motor me tuba të shpejtë Hofic
Motor me tuba të shpejtë Hofic
Motor me tuba të shpejtë Hofic
 • Motor me tuba të shpejtë Hofic
 • Motor me tuba të shpejtë Hofic
 • Motor me tuba të shpejtë Hofic
 • Motor me tuba të shpejtë Hofic
 • Motor me tuba të shpejtë Hofic

Motor me tuba të shpejtë Hofic

  Çmimi i njësisë: USD 100 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J426

Material: Stainless Steel

Open Style: Rolling

Special Function: Security

Color: Grey

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Chemical Plant Automatic PVC Door

Door Frame: Stainless Steel, Aluminum, Galvanize Steel

Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Type: Air Tight

Opening Type: Power Driven

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Motor me tuba të shpejtë Hofic

Motorët e derës janë të përshtatshme për qendrat tregtare, depo , garazhe, teatro, bimë dhe ndërtesa të tjera, ekzistojnë funksione elektrike dhe manuale për hapjen dhe mbylljen e motorëve të rrotullimit, është një produkt ideal ndihmës për arkitekturën moderne dhe simbolin e efektivitetit të njerëzve.


Ai përbëhet nga dy pjesë: motor frenues elektromagnetik trefazor asinkron dhe frena elektrike elektromagnetike DC bashkëngjitur. Motorri ka strukturë të fortë, frenim të besueshëm, asnjë lëvizje aksiale të rotorit, çift rrotullues rregullues frenimi dhe hendek automatik i ajrit të frenimit. Kompensimi, i lehtë për t'u përdorur dhe kështu me radhë. Motori është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri të pajisjeve mekanike që kërkojnë frenim të shpejtë, pozicionim të saktë dhe operim reciprok.

(Nëse shuma është e madhe, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit)

Features:
1, AC (alternuar aktuale) 220 / AC380 universale

2, Çift rrotullues i fortë
3, Zhurma e ulët
4, Ndalimi i frekuencës së lartë, funksionimi efikas
5, jetë të gjatë shërbimi

1 5kw Hofic Motor


Gjenerata e re e motorit servo-motër karakterizohet nga një kontroll i plotë i mbylljes së pozicionit, shpejtësisë dhe çift rrotullimit, duke shmangur gabimin kumulativ dhe gabimin e ndërhyrjes të gjeneruar nga kontrolli i frekuencës së hapur të ndryshueshme në kalimin e derës dhe trupi i derës nuk të kandidojë për një kohë të gjatë. Dizajni i integruar i integruar, dizajn i shkëlqyeshëm EMI / EMC elektromagnetik. Përmirësoni ndërhyrjet elektromagnetike që ekzistojnë në instalimet komplekse të inkorporimit + encoder origjinal PLC +, duke shmangur gabimin e shkaktuar nga instalimet elektrike dhe priza. Dizajni i integruar i integruar, dizajn i shkëlqyeshëm EMI / EMC elektromagnetik. Përmirësoni ndërhyrjet elektromagnetike që ekzistojnë në instalimet komplekse të inkorporimit + encoder origjinal PLC +, duke shmangur gabimin e shkaktuar nga instalimet elektrike dhe priza.

contact me


Prezantimi i kompanisë:

Company introduction


Pyetjet më të shpeshta për motorin servo:

Q1. Sa punëtorë janë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Cila është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë i prodhimit është 100 grupe në muaj.
Q3. Cili është standardi i cilësisë së materialit?
A: Dera jonë mund të kalojë ce, SGS, iso9001.
Q4. A mund të personalizohet madhësia e derës së shpejtë?
A: Po, ju lutemi na dërgoni madhësinë që ju pëlqen.
Q5. A mund të siguroj mostra të inspektimit cilësor?
A: Po, ne mund të japim mostra.
Q6. Cili është numri minimal i çdo porosi?
A: Zakonisht 1 set, por nëse mund të pranoni një çmim më të lartë, ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht 7 ditë, varësisht nga numri i porosive që keni pasur më parë.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Afati ynë i pagesës është T / T dhe letra e kredisë.
Q9. Si garanton cilësinë?
A: Produktet tona janë të garantuara për një vit. Çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe është i lirë nga mirëmbajtja. Natyrisht, norma e mirëmbajtjes është më pak se 1%.

Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Servo Motor

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim