Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
 • Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
 • Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
 • Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
 • Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door
 • Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door

Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q2415

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: White

Certification: CB, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Size And Color: Available

Motor: Servo Motor And Control Box

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Auto-rimëkëmbjes Industriale Fast Rolling zinxhir Doorself-recovery door

Aplikimet:
* Indoor, në natyrë e cila kërkon rezistente era / temperatura.

* Industria e rëndë, Industria e lehtë, industria ushqimore, elektronika, farmaceutike, magazinimi, paketimi, shtypja, industria kimike, automobil, prodhim.

* Industritë Në kërkesë të lartë në shëndetin e mjedisit.

Përdorimi i produktit:

Dera e jashtme e jashtme e brendshme / e jashtme, e përdorur në kanalin e logjistikës me frekuencë të lartë. Shufra rezistente ndaj erës nga perde ishte formuar nga tubi çeliku rezistues ndaj erës (pole rezistente ndaj erës: është në kërkesën për shtypjen e presionit të erës së hapjes së derës për t'u vendosur), me erë të fortë rezistente, i përshtatshëm për dyer të jashtme në shkallë të gjerë dhe në kërkesë dyert e brendshme, nënshkrimin, prova të dëmtuara dhe pluhur, duke mbrojtur mjedisin e punës.


self-recovery door

Auto Recovery Roller Shutter


përshkrim i produktit


Price includes configuration

1. Radar sensing system:   2.Infrared security protection system

3. Operating button box    4.Servo motor     5.Servo control box

6.Using the manufacturer"s  standard packaging

Brand name

Shenzhen Hongfa Automatic Door,Co.ltd

Commodity

Hongfa fast zipper door

Opening speed

0.6- 0.8m /s ,or lower

Curtain material

The PVC coated cloth with strong internal pressure and high-strength fiber is 1.2mm thick and has high wear resistance.

Frame material

Made of 201 stainless steel

Wind resistance

The maximum level 6 wind, strengthen the possible level 10 wind, anti-wind development needs to be reserved in advance with the sales staff.

Manual function

Even in the event of a power outage of emergency, the door can be opened with a normal wrencj.

Power requirement

220V-240V   13-14/one way/50HZ-60HZ

Insulation protection

 p 54 is waterproof and dustproof even when used in harsh environment.

Switching  mode

The standard one built button has a button box with an emergency stop switch,

and can be selected as follow:radar sensing /geomagnetic  ring sensing /cord switch /remote control

Range of working temperature

- 20C to 60C

HFD control system

It adopts servo control box, built-in loss control mode and high control precision; political string high torque inverter (150% 1HZ), featuring high performance, high reliability, high stability and high precision positioning. At the same time, the frequency conversion control technology is used, and the soft start and slow stop functions are provided to ensure the  smooth operation of the door body.52


self-recovery door.jpg_Certifikimi ynë s

certificate_


FAQ

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?

A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.


Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?

A: Kapaciteti ynë është 100 grupe në muaj.


Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?

A: Dyert tona mund të kalojnë CE, SGS, ISO9001.


Q4. Madhësia e shpejtësisë së shpejtë mund të personalizohet?

A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.


Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?

A: Po, ne mund të japim mostër.


Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?

A: Zakonisht 1 set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël në qoftë se ju mund të pranoni një çmim më të lartë.


Q7. Cila është koha e prodhimit?

A: Zakonisht është 7 ditë, varësisht nga sa urdhra para jush.


Q8. Cila është afati i pagesës?

A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.


Q9. Si e garantoni cilësinë?

A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim