Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
 • Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
 • Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
 • Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
 • Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC
 • Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC

Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J305

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Chemical Plant Automatic PVC Door

Door Frame: Stainless Steel, Aluminum, Galvanize Steel

Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Riparimi i energjisë Vetë riparimi i dyerve të pëlhurës PVC


Vetë-riparimi Fast Rolling Up Door është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i kontrollit miraton teknologjinë e avancuar të servout në fushën e kontrollit të lëvizjes industriale: teknologjinë e qarkut të plotë të mbyllur me tre koka të rrymës, pozicionit dhe shpejtësisë. Ajo ka besueshmëri, praktikë, operim të lehtë dhe kosto të ulët, duke siguruar operacion pa probleme për 150,000 vjet. Më shumë se një herë, koha mesatare ditore është më pak se 500 herë, siç tregohet në vijim:


Self Recovery Door


Materiali i perdes së shpejti të zinxhirit dhe materiali i sipërfaqes së derës:

 • 1. Trupi i derës është një pëlhurë e trashë PVC me dendësi të madhe franceze 0,8-1,0 mm, me një dritare transparente PVC në mes.
 • 2. Materiali i kornizës së derës është struktura pjatë çeliku 2.0mmSUS304, trajtim anti-korrozioni me cilësi të lartë ose kolonë me aliazh alumini me cilësi të lartë anti-oksidimi me trashësi 3.5mm.
 • 3. Shpejtësia 0.3-2.0 m / sek
 • Ngjyra e perdes: një shumëllojshmëri ngjyrash standarde për të zgjedhur (p.sh. të kuqe, të verdhë, blu, të bardhë, argjend dhe transparencë të plotë)


Rapid Door


Cilat janë detajet e derës së PVC me shpejtësi të lartë?Price includes configuration     

1. Radar sensing system:   2.Infrared security protection system

3. Operating button box    4.Servo motor     5.Servo control box

6.Using the manufacturer"s  standard packaging

Brand name   Shenzhen Hongfa Automatic Door,Co.ltd
Commodity Hongfa fast zipper door
Opening speed 0.6- 0.8m /s ,or lower
Curtain material The PVC coated cloth with strong internal pressure and high-strength fiber is 1.2mm thick and has high wear resistance.
Frame material Made of 201 stainless steel
Wind resistance The maximum level 6 wind, strengthen the possible level 10 wind, anti-wind development needs to be reserved in advance with the sales staff.
Manual function Even in the event of a power outage of emergency, the door can be opened with a normal wrencj.
Power requirement  220V-240V   13-14/one way/50HZ-60HZ
Insulation protection Ip 54 is waterproof and dustproof even when used in harsh environment.
Switching  mode  

The standard one built button has a button box with an emergency stop switch,

 and can be selected as follow:radar sensing /geomagnetic  ring sensing /cord switch /remote control

Range of working temperature
-20C to 60C
HFD control system

It adopts servo control box, built-in loss control mode and high control precision; political string high torque inverter (150% 1HZ), featuring high performance, high reliability, high stability and high precision positioning. At the same time, the frequency conversion control technology is used, and the soft start and slow stop functions are provided to ensure the  smooth operation of the door body


.


different color choice


different curtain color

different door curtain color

Sistemi i kontrollit elektronik është i rezervuar: kaloni mbrojtës i sigurisë infra të kuqe, kaloni induksioni gjeomagnetik, kaloni senor i radarit, ndërprerësi i kabllit, ndërprerësi me telekomandë, ndërprerje me dy dyer, telekomandë dhe ndërfaqe të tjera të sinjaleve të përdorura në transformimin engoneering dhe adoptimin e lidhjes së sinjalit në, compatibility, duke reduktuar në masë të madhe koston e transformimit të mëvonshëm.


--Karakteristikat kryesore:

Hapje dhe mbyllje automatike, super e shpejtë, duke reduktuar rrjedhjen e nxehtësisë dhe ajrit, ruajtjen e nxehtësisë, panelin PVC higjienik dhe fleksibël dhe ngjyra të bukura dhe të ndryshme në dispozicion.


- Fushëveprimi Zbatimi:
Dyert e brendshme dhe të jashtme të të gjitha llojeve të fabrikave janë veçanërisht të përshtatshme për fabrikën e ushqimit, ruajtjen e ftohtë, logjistikën e shpeshtë, industrinë kimike


Self Recovery Door 2

Self Repair Door

Cold Starage Door

Metoda e hapjes së shpejtë të dyerve të zinxhirit:

 • 1. Dera e shpejtë e zinxhirit - telekomanda
 • 2. Dera e shpejte e zinxhirit - tipi radar
 • 3. Dera e shpejtë e zinxhirit - lloji fotoelektrik
 • 4. Vrima e shpejtë e zinxhirit - Tipi i butonit
 • 5. Dera e shpejtë e zinxhirit - lloji tërheqës
 • 6. Vrima e shpejtë e zinxhirit - Lloji gjeomagnetik
 • 7. Vrima e shpejtë e zinxhirit - Lloji i ndërprerjes
 • 8. Lloji i hapur i përzier


Clearoom Door

self recovery door

Zipper

self recovery door

1self recovery door

Door accessoreis

certificates

packing & logistics

Production

Photobank 14


FAQ

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?

A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të japim mostër.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht është 7 ditë, varësisht nga sa urdhra para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.

Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem kontaktoni me mirësi.


Contact Information

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim