Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
 • PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
 • PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
 • PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
 • PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door
 • PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door

PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q6879

Material: Stainless Steel, PVC

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Grey

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Size And Color: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 3000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

PVC High Speed ​​Zipper Vetë-riparim Door


Zippered Dera e shpejtë Features:
Hapur: 1.2-2.0 m / sek
Efikasitet i lartë i ajrit të qetë : teknologjia e patentuar e zinxhirit dhe teknologjia e hekurit të perdes kombinon siguri të lartë për efikasitet maksimal të energjisë. Kursimet e kostos së mirëmbajtjes së vetë-shërimit: Kur derën nga ndikimi dhe zhvendosja ndodh teknologjia e përsëritur mozaikike e patentuar që po fillon automatikisht sistemin e riparimit pa asnjë manual dhe rivendosjen automatike në forcën e saj origjinale për të zvogëluar në mënyrë efektive koston e kursimit të kohës së mirëmbajtjes


Self Recovery Door

Self Repairing Door

Siguria e lartë: perde e butë dhe elastike, pa ndonjë ngarkesë në pjesën e poshtme të derës për të ndryshuar, për të siguruar që operatori në gjendje emergjente në përplasjen në derë kur operacioni nuk do të shkaktojë dëm
PUSH PULL Sistemi i Dyfishtë i Varësave: Regjistrimi i pashoq i sigurisë dhe ngushtësia absolute në sistemin e boshtit PUSH PULL. Ngarkimi i varësisë të ngushtë dhe perde në fund të derës tradicionale të shpejtë për të arritur, ju mund të përzënë sistemin dual aksi në mënyrë që ngjitja e sipërme me pupla të përsosur nuk varet nga dera e peshës së vet mund të arrihet mbyllja e shpejtë, kjo teknologji e patentuar për të shmangur përdorimin e pjesëve të vështirë të.
Më shumë se një milion herë performancën e qëndrueshmërisë: dyert me shpejtësi të zvogëlojë përdorimin e materialeve, të lehtë të veshin, perde të fortë dhe fleksibël është shumë e qëndrueshme, mund të përballojë miliona o hapjes dhe mbylljes operacion, në përdorimin e disa produkteve ka arritur 500 milionë herë për hapjes dhe mbylljes.


self recovery door


Avantazh i derës së vetë-riparimit:

1.Guide Rail Zipper Designed Funksioni i vetë-riparimit: për të shmangur kohën e mbetur për ta rregulluar atë.
2.Soft: perde është e lehtë.
3. Siguria: qeliza foto dhe airbag për të garantuar sigurinë.

different door curtain color


Self Recovery Door 2


Cold Starage Door


Zipper


self recovery door


1self recovery doorcertificates


packing & logistics

Production

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim