Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
 • Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
 • Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
 • Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
 • Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit
 • Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit

Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit

  Çmimi i njësisë: USD 1400 - 3200 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC18

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Open: Automatic

Door Size: According To Your Order

Quality Warranty: 12 Months

Opening Way: Manual Switch+Radar/Magenatic Loop

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 500 Set/Sets per month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Dyer me shpejtësi të vetë-rikuperimit


HongFa Vetë-shërim Door me shpejtësi të lartë është një lloj i ri i derës së shpejtë me funksion të ndarjes me shpejtësi të lartë. Korniza e tërë e derës pritet nga makina e prerjes me lazer në shkallë të gjerë, ndërsa shina udhëzuese është bërë prej çeliku të galvanizuar. Sistemi i kontrollit miraton teknologjinë e avancuar të servout në fushën e kontrollit të lëvizjes industriale: teknologjinë e qarkut të plotë të mbyllur me tre koka të rrymës, pozicionit dhe shpejtësisë. Ajo ka besueshmëri, praktikë, operim të lehtë dhe kosto të ulët, duke siguruar operacion pa probleme për 150,000 vjet. Më shumë se një herë, koha mesatare ditore është më pak se 500 herë, siç tregohet në vijim:

HONGFA11_2

përshkrim i produktit


Price includes configuration

1. Radar sensing system:   2.Infrared security protection system

3. Operating button box    4.Servo motor     5.Servo control box

6.Using the manufacturer"s  standard packaging

Brand name

Shenzhen Hongfa Automatic Door,Co.ltd

Commodity

Hongfa fast zipper door

Opening speed

0.6- 0.8m /s ,or lower

Curtain material

The PVC coated cloth with strong internal pressure and high-strength fiber is 1.2mm thick and has high wear resistance.

Frame material

Made of 201 stainless steel

Wind resistance

The maximum level 6 wind, strengthen the possible level 10 wind, anti-wind development needs to be reserved in advance with the sales staff.

Manual function

Even in the event of a power outage of emergency, the door can be opened with a normal wrencj.

Power requirement

220V-240V   13-14/one way/50HZ-60HZ

Insulation protection

 p 54 is waterproof and dustproof even when used in harsh environment.

Switching  mode

The standard one built button has a button box with an emergency stop switch,

and can be selected as follow:radar sensing /geomagnetic  ring sensing /cord switch /remote control

Range of working temperature

- 20C to 60C

HFD control system

It adopts servo control box, built-in loss control mode and high control precision; political string high torque inverter (150% 1HZ), featuring high performance, high reliability, high stability and high precision positioning. At the same time, the frequency conversion control technology is used, and the soft start and slow stop functions are provided to ensure the  smooth operation of the door body.


0014b1dec7760dc69fed273ee1

HTB1WXIZaErrK1RkSne1q6ArVVXaR.jpg_


Sistemi i kontrollit elektronik është i rezervuar: kaloni mbrojtës i sigurisë infra të kuqe, kaloni induksioni gjeomagnetik, kaloni senor i radarit, ndërprerësi i kabllit, ndërprerësi i telekomandës, ndërprerja e dyerve të dyerve, telekomanda dhe ndërfaqet e tjera të sinjaleve të përdorura në transformimin engoneering dhe adoptimin e lidhjes së sinjalit në, compatibility, duke reduktuar në masë të madhe koston e transformimit të mëvonshëm.

HTB1W7aeMVXXXXcRXVXXq6xXFXXX3.jpg_

Certifikata jonë

HTB1KvmPPVXXXXbBXVXXq6xXFXXXy.jpg_

HTB1sB5bSFXXXXbhaXXXq6xXFXXXH.jpg_Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim