Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
 • Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
 • Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
 • Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
 • Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door
 • Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door

Pëlhurë Industriale Vetë Riparimi Veprimi Rolling Shutter Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SR-01

Material: Stainless Steel, PVC And Steel Frame

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

përshkrim i produktit

Përshkrimet teknike:

motor
Motor me frena ose motor SERVO. Burimi i fuqisë së punës 220V / 50Hz ose 380V / 50Hz. Fuqia 0.55-1.5KW; F: IP55. Temperatura e punës: -30-60 gradë Celsius.
Paneli i kontrollit
Paneli i kontrollit SERVO të markës italiane. Me kontroll më të saktë të drejtimit të motorrit sesa kontrolli tradicional i encoder. Ekrani i Ndërfaqes së Njeriut dhe Makinerisë është i pajisur, për të bërë funksionimin e përditshëm dhe vendosjen shumë më të lehtë. Ekziston programi Vetë-kontrolluar i Gabimeve dhe tregon kodet e gabimit kur ka defekt.
Dizajn i ngushtë me ajër
Struktura e veçantë e projektimit të zinxhirit, lidh pëlhurën dhe binarët udhëzues si një trup të tërë, duke eliminuar hendekun midis tyre. Kjo sigurisht përmirëson performancën e përgjithshme të vulës dhe ngushtësinë e ajrit.

Vetë-riparim design
Një pranverë fleksibël e rrotullimit është adoptuar si peshë e ekuilibrit në fund, në vend të profilit të vështirë të aliazh alumini të dyerve të rregullta të shpejta. Kur ndodh një aksident me anë të një forklift apo objekteve të tjera, dera nuk do të dëmtohet. Dhe mund të shërohet automatikisht ose gjysmë automatikisht nën ndihmën e dorës. Ky dizajn redukton në mënyrë efektive punën e mirëmbajtjes dhe riparimit të shkaktuar nga goditjet.

Vetë-riparim design
Një pranverë fleksibël e rrotullimit është adoptuar si peshë e ekuilibrit në fund, në vend të profilit të vështirë të aliazh alumini të dyerve të rregullta të shpejta. Kur ndodh një aksident me anë të një forklift apo objekteve të tjera, dera nuk do të dëmtohet. Dhe mund të shërohet automatikisht ose gjysmë automatikisht nën ndihmën e dorës. Ky dizajn redukton në mënyrë efektive punën e mirëmbajtjes dhe riparimit të shkaktuar nga goditjet.

Struktura e çelikut
Ai përfshin dy shina udhëzuese, një mbulesë të lartë dhe një mbulesë motorike.
Materiali standard: çeliku e galvanizuar, sipërfaqja është e pikturuar; Materiali opsional: 304 çelik inox
Trashësia: 2.0mm për binarët udhëzues, 1.5mm për mbulesën e sipërme dhe mbulesën motorike.

Pëlhurë PVC:
Materiali: Pëlhurë PVC; Trashësia në dispozicion: 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm dhe 1.5mm; Ngjyrat e disponueshme: Blue / Yellow / Red / Grey / White / Full Clear. Çmimi i plotë i qartë është më i lartë se të tjerët për 5%. Të gjitha ngjyrat e tjera janë me të njëjtin çmim.

Performanca e sigurisë

A. Qelizë foto sigurie.
B. Sensori i afërsisë, në pjesën e poshtme.
C. Drita e alarmit për kujdes.
Metoda standarde e operimit
Butonat e kontrollit të të dyja palëve.
Metoda opsionale të operimit
Radar me një anë / Telekomandë (2 panele kontrolli) / Detektor i një automjeti / Një pullë /; ndërprerës

4

Është bërë prej PVC të përforcuar, me buzë të buta të butë të ponderuar fleksibël.

Buzë e perdes ka dhëmbë të vazhdueshëm të injektuar me injeksion që pastaj lëvizin lart e poshtë në një vetë-lubricating
shtegu i polietilenit i bashkangjitur me kornizat anësore të galvanizuara.

zipper high speed door

punishte

Fast Roller shutter door productive process

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

automatic doors company

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Ms. wu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products list

shtëpi

Phone

skype

hetim