Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
 • Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
 • Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
 • Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit
 • Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit

Derë të rrotullueshme fleksibile të vetë-riparimit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-002

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: rasti prej druri

prodhimtari: 1-100sets

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: ISO9001, CE

Kodi HS: 73083000

port: ShenZhen,GuangZhou,HongKong

përshkrim i produktit

Kjo derë fleksibël e shpejtë siguron cilësi të shkëlqyeshme që u përgjigjet shkathtësive shkencore, sipas rregullave të kompanive që operojnë në nivelin më të lartë të higjienës. Nëpërmjet derës së shpejtë për këto zona të veçanta Ju mund të merrni një produkt të bukur në mjediset industriale ku ju duhet të merrni shumë të larta minimale standardet e higjienës.



Specifikim

Size 6000mm(Max W)*8000(Max H)
Speed  Opening 0.8~ 1.5m/sec (adjustable); closing 0.5~ 0.8m/sec(adjustable)
Motor Turbine decelerator + brake, three-phase 220V
Power  Three-phase 220V AC, 15A
PVC Material PVC Resin 1000 den textile, 0.8mm thickness; low flammability,dust-proof, and UV-proof
Door Frame Material  Galvanized steel, thickness: 2.0mm
Control Panel  PLC, transducer, switching power supply, breaker(With emergency rising and lowering bottoms)
Positioning System Limit Switch/Encoder
Safety Device 1. Korea Photocell Sensor installed on the side tracks
2. Airbag installed on the bottom edge of the door with sensor to react contacts to obstacles.
3. Control: Switches with emergency stopping reacting function.
Command System Five options: radar sensor, magnetic loop, push button, pull rope, remote control.


self-repair door

Përfitimet e portave me shpejtësi të lartë

1) Kurseni energji dhe kohë duke hapur dhe mbyllur hapjen e derës deri në 12 herë më shpejt se një derë tradicionale sekondare.

2) Lejon që dera e njëjtë e jashtme të përdoret në të dy situatat e ngrohta dhe të ftohta. Lejo që ajri të rrjedhë gjatë verës dhe të mbajë nxehtësinë gjatë muajve të freskët.

3) Zvogëlon ndjeshëm humbjen e nxehtësisë duke lejuar dritën në zonat e punës.

4) Mban jashtë dëmtuesve të padëshiruar, zogj dhe ndërhyrës.

5) Kontrollon ndotesve ajrorë.

6) Përmirëson pamjen e ndërtesës.


Tipar i HongFa Door me shpejtësi të lartë përfshijnë:
Dyer me shpejtësi të lartë kërkojnë pak mirëmbajtje dhe rikthehen automatikisht pas goditjes ose shpërthimit. Porta me shpejtësi të madhe gjithashtu ka panele të PVC të mbyllura lehtë të shkëmbyeshme dhe të shkëmbyeshme

Shpejtësi e lartë - Deri në 60 inç "për sekondë (rregullueshme)
Mirëmbajtje e ulët - Aliazh alumini përforconi Shiritin është i ngarkuar në mes të 2 copave Perde, mund të zëvendësohet lehtësisht në qoftë se çdo perde thyer, përveç kostos tuaj.
Prova e erës - Përforcimi i aliazhit të aluminit nuk do të përkulet ose nuk do të prishet. Rivendos automatikisht pas goditjes ose goditjes, Vlerësimet e ngarkesës së erës sipas madhësisë së derës
Qëndrueshmëria - Rezistenca ndaj të gjitha rezistencave të kalbave, lotëve dhe mykut,
Instalim i shpejtë dhe i lehtë - Instalimi i videos dhe udhëzimeve për ju
Shumë forta në Korea Photocell Sensor, emergjente ndaluar reagimin kur ndjerë pengesa.
Funksioni i zëvendësimit të perdeve - Panele të PVC të mbyllura lehtë të shkëmbyeshme dhe të shkëmbyeshme.
Garanci- 12 muaj garanci për të gjitha dera dhe accessaries

Aplikacionet përfshijnë:

1) Ngarkimi i Dockeve

2) Zonat e trafikut të kamionëve të pirunëve

3) Garazhe

4) Hapje të brendshme dhe të jashtme të dyerve

5) Objektet e përpunimit të ushqimit

6) Zonat e Procesit

7) Zonat e Mbeturinave

8) Dyert e Mbitullimit të Bimëve




Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim