Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door > Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
 • Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
 • Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
 • Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
 • Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër
 • Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër

Roll-up Industriale Door Dhoma e Pastrimit të Pastër

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HR-002

Material: PVC And Steel Frame, Stainless Steel

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Certification: ISO9001, CE

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Riparimi automatik me shpejtësi të lartë Roll-up


Doorja e pastër e dhomave të rimëkëmbjes industriale janë të vetë-reparing, të lehtë për të pastruar, të plotë të sigurt, të kursimit të energjisë dhe mund të përdorni çdo vend.
Cila është më e rëndësishmja është se nëse perdja e derës del nga udhëzuesit e saj (për shembull, në rast të ndikimit me një pirun), sistemi do të rivendosë mbrapshin në udhëzues gjatë ciklit të ardhshëm të hapjes në mënyrë autimatike. Është e nxehtë e shitur në zonat industriale.

zipper high speed door

punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

self-repair door customer show

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Email tek ky furnizues
 • Ms. wu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim