Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Kategoritë e produkteve të Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door , furnizuesit Vetë rimbushje PVC Rapid Door / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Vetë Rimëkëmbja Rapid Rolling Door R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door furnizuesit

Vetë rimëkëmbja me shpejtësi të lartë Dyert e shpejta janë evolucioni teknologjik i dyerve të vjetra me shpejtësi të lartë PVC ose dyerve të rënda të palosshme, tashmë të vjetëruara dhe jo të përshtatshme për nevojat industriale të sotme.

Panelet me kualitet të lartë, skaji mbrojtës i rezistencës i pajisur në skajin e poshtëm të derës, fotokllat dhe barrierat e bëjnë këtë produkt të sigurtë dhe të qëndrueshëm, duke qenë tërësisht vetë-riparues, në sajë të sistemit të veçantë [Anti Crash System ".

Kjo derë e projektuar me një strukturë perimetrike në çelik të galvanizuar ose çelik, i cili është ideal për panelet rrëshqitëse. Paneli i derës rides effortlessly brenda një pista, në sajë të profilit të veçantë dhe varen projektuar nga ne, duke kërkuar mirëmbajtje të ulët. Paneli është mbështjellë mbi një rul të vendosur brenda kryqëzimit të sipërm.

Dera mund të pajiset me një bateritë kundërpeshi ose ups, për të hapur plotësisht derën në rast të dështimit të rrymës dhe gjithashtu mund të pajisen me seksione të mëdha transparente për të krijuar një mjedis pune më të ndritshëm dhe më të sigurt.

Perde e Vetë-Riparimit të Dyerve të bëra nga PVC të përforcuar, me buzë të buta të butë të ponderuar fleksibël.

Buzë e perdes ka dhëmbë të vazhdueshëm të injektuar me injeksion, të cilat më pas lëvizin lart e poshtë në një shteg polietileni të vetë-lubrifikuar, të bashkangjitur në kornizat anësore galvanizuese.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim