Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dyer me rrokullisje
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Dyer me rrokullisje

Kategoritë e produkteve të Dyer me rrokullisje , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dyer me rrokullisje , furnizuesit Dera e galvanizuar e rulit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dyer alumini me rul R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Dera e galvanizuar e rulit

Dera e rrotullës së rrotull, e njohur edhe si "derë e qepen", shumë panele të lidhura së bashku, të fiksuara në hekurudhën udhëzuese, marrin rrotullën e sipërme si qendër të rrotullimit.


Dera e kapakëve të rrotullës përdoret për fasadat komerciale, garazhet, qendrat tregtare, spitalet, fabrikat dhe minierat dhe vende të tjera publike ose rezidenciale. Dera elektrike e rrotullës, posaçërisht për hapje të mëdha, është i papërshtatshëm për të instaluar derën e tokës, efektin e shpejtë të hapjes. Të tilla si për derën e garazhit, derdhja e dyerve të zjarrit nga dyqani i dyqaneve.


Metodat e hapjes: Dorëzimi i modalitetit të drejtimit

Modaliteti i drejtimit të litarit

Mënyra e drejtimit të telekomandës

Modaliteti i drejtimit të kalimit elektrik

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim