Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
 • Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
 • Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
 • Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit
 • Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit

Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J 511

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Open Style: Automatic

Thickness of door leaf: 50mm

Infilling Material: Aluminium Silicate, Foam

Color: Brown

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Derën e Garazhit Sipërfaqësor të Banimit


Paneli i derës së derës së garazhit është bërë nga një panel i derës së aliazhit të aluminit me rezistencë të lartë, të lartë dhe me rezistencë ndaj korrozionit, i cili përdor procesin e printimit elektrostatik të pluhurit për të nxjerrë kokrra druri. Sistemi i derës së garazhit përdor një sistem të avancuar të servout dhe përdor motorin servomotor për të hapur shpejt derën e garazhit, jo aq ngadalë sa një derë tradicionale e garazhit. Në të njëjtën kohë, efekti i mbylljes së shpejtë mund të parandalojë efektivisht edhe hyrjen e gjërave të tjera .


Përshkrimi i parametrit:


- Materiali: aliazh alumini, trashësi 2.0mm

--Panel: shtypje sipërfaqe druri imitim, pro dhe kundër kuti formësimin, dizajn gisht mbrojtjen, trashësi panel 40mm.

- Ngjyra: porcelani i bardhë (porcelani i bardhë, drithi klasik i drurit, gruri imitim i bakrit)

--Hardware: shtypje, udhëzues 2.5 inç, pranverë rrotulluese 82B


garage door


Features:
1) Dera e sipërme e garazheve të seksionit
2) Paneli i çelikut me ngjyra me shkumë PU brenda, pa CFC
3) dritare (opsionale)
4) Mbrojtja e gishtit
5) Paneli i linjës prodhuese Machenical (Në Kinë, paneli manual i linjës është më i lirë)


Strukturat dhe specifikimet:
1) Dera e sipërme e garazheve të seksionit
2) Përdorimi i panelit të galvanizuar të çelikut me poliestër të pjekur
3) Ngjyra normale është e bardhë dhe mund të pikturohet çdo ngjyrë sipas kërkesave të klientit
4) Shtresa e brendshme është bërë nga shkumë poliuretani mjedisor
5) Tub i mbyllur në pjesën e poshtme për të parandaluar zvogëlimin në mënyrë efektive
6) Telekomandë, kaloni automatik ose manual
7) Madhësia për panelin e derës:
A) Maks. Gjerësia: 12, 000 mm
B) Maks. Lartësia: 550 mm
C) Trashësia: 40 mm
8) OEM janë të mirëpritur


Industrial Sectional Door5

garage door
Përshkrim i produktit:


Door panel galvanized steel with foam inside
Material double layer stelel with PU inside
Hardware and track 2.5 mm thickness galvanized steel
Airbag have the airbag protection devices
Prevent falling device prevent the door body falling down
Perfect control system it is safe, reliable
Wind resistance EN12424 ten level
Perfect seal around the door perfect sealing and heat preservation function 
Small door and
transparent windows
as your request
Spring break safety standard spring is installed safety device


Cilat janë pragjet e derës sonë të garazhit?


- Mbusheni me materiale të posaçme të cilat mund të parandalojnë djegien dhe zhurmën, dhe mund të bëjnë izolim të nxehtë.

- Përdorni pllakë çeliku të dyfishtë me cilësi të lartë

- Fundi i derës ka instaluar çorape gome nënshkrimin

- Operim i lehtë: varg i kontrollit të largët, i vlefshëm brenda 30 metesh

--Beautiful dhe të qëndrueshme: panel dyfishtë çeliku brenda dhe jashtë derës, izolimin poliuretani, trashësia panel 35 mm-40 mm, të ngurta dhe izolimin.


garage door panel instruction

Garage Door


Avantazhi Konkurrues:

 • 1. MOQ ulët: Një grup është në dispozicion për të kontrolluar cilësinë tonë të parë të përshtatshme.
 • 2. Cilësia e mirë: Klienti juaj i kënaqur me cilësinë tonë. Ju mund të merrni reputacion të mirë nga tregu juaj dhe të merrni më shumë urdhra.
 • 3. Shërbim i mirë: Shërbimi ynë profesional para dhe pas shitjes.
 • 4. Çmimi i arsyeshëm
 • 5. OEM është i mirëpritur

Garage Door Hardwares

Garage Door Hardwares2

 Garage door 2


Sistemi i kontrollit të derës së garazhit mund të përdorë telekomandë, kontroll APP, kontrollin e telefonit celular dhe kontrollin e sistemit inteligjent në makinën e lidhur.

Sa i përket ndërprerjes së energjisë elektrike, dera e garazhit mund të konfigurohet me një rezervë rezervë ose mund të tërhiqet me dorë. Rekomandohet të përdorni rezervë të rrymës rezervë. Stili i panelit të derës gjithashtu mund të personalizohet për stile të tjera.


Specifikim:

 • 1. Sistemi i kontrollit të qëndrueshëm dhe të besueshëm.
 • 2. Brackts rregullueshme rrotull.
 • 3. Standardi i sigurisë së pushimit të pranverës.
 • 4. Standardi i sigurisë së rripit.

garage door

garage door hardwares

sectional door spcificationjpg certificatespacking

Production process

Photobank 14Frequently asked questions

Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi të kontaktoni me mirësi.

Contact Information


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim