Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > derën e garazhit të aliazhit të aluminit
derën e garazhit të aliazhit të aluminit
derën e garazhit të aliazhit të aluminit
derën e garazhit të aliazhit të aluminit
derën e garazhit të aliazhit të aluminit
derën e garazhit të aliazhit të aluminit
 • derën e garazhit të aliazhit të aluminit
 • derën e garazhit të aliazhit të aluminit
 • derën e garazhit të aliazhit të aluminit
 • derën e garazhit të aliazhit të aluminit
 • derën e garazhit të aliazhit të aluminit

derën e garazhit të aliazhit të aluminit

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J742

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Infilling Material: Foam, Aluminium Silicate

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Open Style: Automatic

Thickness of door leaf: 50mm

Color: White

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Dyert automatike industriale përmirësuese


Paneli i derës i derës së ngritjes është bërë nga pllaka metalike si pllaka çeliku me ngjyra dhe pllaka alumini, dhe disa prej tyre janë të shtruara me materiale poliuretani izolues ose materiale të tjera, të cilat kryesisht përdoren për dyer depo. Makina industriale e derës kryesisht përdoret për dyer industriale me burime balancimi në punëtori dhe depo të fabrikave dhe minierave. Është kompakt, i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur. Ju lutemi lexoni me kujdes këtë manual para përdorimit dhe ndiqni udhëzimet për instalimin dhe funksionimin.


1

Karakteristikat kryesore të funksionimit të makinës së derës së ngritjes :

1) Telekomanda: Miratimi i telekomandës së kodit të kodimit, pa ri-kod, me siguri të mirë.

2) Butoni i ndalimit të urgjencës: Butoni i ndalimit emergjent është vendosur në kutinë e kontrollit. Në rast emergjence, fuqia e qarkut të kontrollit mund të ndërpritet shpejt për të mbrojtur njerëzit dhe makinat.
3) Sistemi automatik i frenimit: Motori është i pajisur me një sistem frenimi automatik, i cili mund të arrijë frenim të shpejtë dhe pozicionim të saktë.
4) Dorezë e lëshimit të shpejtë: Me dorezë të lëshimit të shpejtë, mund të ndahet shpejt derën nga makina për instalim dhe mirëmbajtje të lehtë.

5) Zinxhiri manual: Në rastin e dështimit të rrymës, etj, dera mund të hapet dhe mbyllet manualisht.
6) Kufizimi mekanik: Ajo miraton limitin e dyfishtë cam, i cili është më i sigurt dhe më i besueshëm.


HARDWARE


Heqin panelet dhe aksesorët e derës:

Përforcim: Një derë më e gjerë ose një derë që përmban një derë të vogël dhe një numër të madh dritaresh të vogla, është i pajisur me një element përforcues brenda panelit të derës, i cili mund të forcojë forcën e përgjithshme të trupit të derës, të rrisë rezistencën e ngarkesës së erës ose të parandalojë dera nga të qenit plotësisht e hapur.
Deformimi i derës për shkak të peshës së panelit të derës.

Seals: Me qëllim të ruajtjes së ngrohjes dhe mbrojtjes së mjedisit, hendeku midis murit, panelit të derës dhe panelit të derës duhet të jetë i vulosur. Pjesa e sipërme, e poshtme dhe e poshtme e derës së ashensorit industrial kanë vula fleksibël.


sectional Door


Dritat e projektimit të derës sonë të garazhit:


 • Funksionim i thjeshtë: telekomandë, gamë e madhe e kontrollit të largët, e vlefshme brenda 30 metrave
 • Zhurmë e qetë dhe e ulët: kur drejtimi i derës, niveli i zhurmës shpërtheu 60 db, produkti më i mirë ideal në vend të derës së rulit, siguron një mjedis modern jetese të qetë dhe të përshtatshëm.
 • I bukur dhe I qëndrueshëm: panel i dyfishtë çeliku brenda dhe jashtë derës, izolim poliuretani, trashësia e panelit 35 mm-40 mm, të ngurta dhe izolim
 • Siguria: gjatë mbylljes së derës, filloni funksionin automatik të kërcimit sapo të takoni bllokun, mbrojnë njerëzit dhe makinat nga dëmtimi, gjithashtu ka sensorë me infra të kuqe (opsionale)
 • Siguri: funksioni anti-vjedhje alarmi, kur dikush thyen derën, tweeter do të alarmojë (opsional)
 • Sistemi i marrjes së kontrollit me telekomandë: marrësi superheterodin që transmetohet dhe pranon, stabilitet të lartë, kod kodimi, konfidencialitet i fortë.
 • Llojet e hapjes së rrugëve të varieteteve: kontrolli i largët, mënyrat e kontrollit elektrik, manual dhe dera është e pajisur edhe me brava të urgjencës.
 • Mbyllja e derës kudo: kur papritmas dështimi i energjisë dhe dera e pajisur me energji rezervë të mbyllur plotësisht, thjesht tërhiqni tufën sërish, dera do të mbyllet.

4vn44c1goj S 2ge 2 A


Unë f jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem kontaktoni me mirësi. Faleminderit.

contact me


Certifikatat tona

CE SGS ISO


Paketimi dhe logjistika

packing


Çfarë mund të merrni nga ne?


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose kartoni, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.

Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim