Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Alumini Alloy Garage Door
Alumini Alloy Garage Door
Alumini Alloy Garage Door
Alumini Alloy Garage Door
Alumini Alloy Garage Door
 • Alumini Alloy Garage Door
 • Alumini Alloy Garage Door
 • Alumini Alloy Garage Door
 • Alumini Alloy Garage Door
 • Alumini Alloy Garage Door

Alumini Alloy Garage Door

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J632

Material: Plastic

Style: Modern

Thickness of door leaf: 50mm

Infilling Material: Fire Proof Board, Foam

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Open Style: Automatic

Color: Brown

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Alumini Alloy Garage Door

Paneli i derës së derës së garazhit është bërë nga një panel i derës së aliazhit të aluminit me rezistencë të lartë, të lartë dhe me rezistencë ndaj korrozionit, i cili përdor procesin e printimit elektrostatik të pluhurit për të nxjerrë kokrra druri. Sistemi i derës së garazhit përdor një sistem të avancuar të servout dhe përdor motorin servomotor për të hapur shpejt derën e garazhit, jo aq ngadalë sa një derë tradicionale e garazhit. Në të njëjtën kohë, efekti i mbylljes së shpejtë mund të parandalojë efektivisht edhe hyrjen e gjërave të tjera.

Përshkrimi i parametrit:

material: aliazh alumini, trashësi 2.0mm

panel: imitim sipërfaqësor shtypje druri, pro dhe kundër kuti formësimin, dizajn gisht mbrojtjen, trashësi panel 40mm.

ngjyra: porcelani i bardhë (porcelani i bardhë, drithi klasik i drurit, gruri imitim i bakrit)

hardware: printim, udhëzues 2.5 inç, pranverë 82B e rrotullimit20170316094823


Përshkrim:

Door panel galvanized steel with foam inside
Material double layer stelel with PU inside
Hardware and track 2.5 mm thickness galvanized steel
Airbag have the airbag protection devices
Prevent falling device prevent the door body falling down
Perfect control system it is safe, reliable
Wind resistance EN12424 ten level
Perfect seal around the door perfect sealing and heat preservation function 
Small door and
transparent windows
as your request
Spring break safety standard spring is installed safety device

Sistemi i kontrollit të derës së garazhit mund të përdorë telekomandë, kontroll APP, kontrollin e telefonit celular dhe kontrollin e sistemit inteligjent në makinën e lidhur.

Sa i përket ndërprerjes së energjisë elektrike, dera e garazhit mund të konfigurohet me një rezervë rezervë ose mund të tërhiqet me dorë. Rekomandohet të përdorni rezervë të rrymës rezervë. Stili i panelit të derës gjithashtu mund të personalizohet për stile të tjera.


Derë automatike e garazhit / derë rrëshqitëse me shpejtësi të lartë / rul industrial

2


Specifikim:
1. Sistemi i kontrollit të qëndrueshëm dhe të besueshëm.
2. Brackts rregullueshme rrotull.
3. Standardi i sigurisë së pushimit të pranverës.
4. Standardi i sigurisë së rripit.

Avantazhi Konkurrues:

1. MOQ ulët: Një grup është në dispozicion për të kontrolluar cilësinë tonë të parë të përshtatshme.
2. Cilësia e mirë: Klienti juaj i kënaqur me cilësinë tonë. Ju mund të merrni reputacion të mirë nga tregu juaj dhe të merrni më shumë urdhra.
3. Shërbim i mirë: Shërbimi ynë profesional para dhe pas shitjes.
4. Çmimi i arsyeshëm
5. OEM është i mirëpritur

contact me


hongfaCertifikatat tona

 certificate


Paketimi dhe logjistika


packing


FAQ
Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim