Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
 • Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
 • Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
 • Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
 • Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit
 • Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit

Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GR-002

Material: Steel, PVC And Steel Frame

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Door Panel Pattern: Square

Surface Finishing: Finished

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Standardi amerikan i dyerve të bardhë të dyerve të garazhit

Dysheme ajrore janë dyert më të njohura dhe praktike të garazheve në ditët e sotme, prej të cilave paneli ndahet në seksione horizontalisht. Dyert e garazhit nga Hongfa janë kryesisht të energjisë nga hapësira elektrike, të cilat mund të përdoren në largësi dhe në rastet e emergjencës - të kalojnë në modelin manual të kontrollit. Ky lloj i garazhit hapet duke u ngritur vertikalisht, derën e rrëshqitshme në gjurmët të cilat më pas curves dhe pastaj udhëtojnë horizontalisht në garazh për të lënë të gjithë derën pushimi paralel me tavanin zakonisht më lart se lartësia urdhërimin derë.

Aluminum Sectional door

Specifikimi i derës së Garazhit:

1) Garage Door Slat opsion:

SLLP-55, 60, 77, 78, 100, 120mm

2) Garage Door Driving: Opsion motorik me tuba:

80-300 Nm

3) Garage Door Color opsion:

Bardhë, gri, krem ​​(Të gjitha llojet e stileve dhe ngjyrave janë të rregullueshme për ne kërkesat e tyre.)

4) Finish Sipërfaqja:

Pluhur Veshje

5) Garage Door materiale:

6063T5 alumini

6) Dera Garage Hapur mënyrë:

Elektrike, manuale, telekomanda

2. Garage Door Kontrollin e Cilësisë:

(1) Përzgjedhja e materialit: Përdorimi i shufrës së aluminit të pastërtisë 97%

(2) Standardi i Prodhimit: Standardi më i lartë në Kinë.

Gardhi alumini Garage Door është zëvendësuesi për dyert tradicionale të rulit. Shiritat e tij janë bërë nga aliazh alumini me dy shtresa dhe çeliku i veçantë me sipërfaqe të trajtuar me teknikë të përpunimit të avancuar.

Dera e garazhit HongFa është kombinimi funksional i dekorimit, parandalimit dhe mbrojtjes.

Mënyrat e avancuara të operimit përfshijnë manuale, elektrike dhe të kontrolluar nga largësi me pajisjen automatike të mbylljes.

Funksionimi i thjeshtë dhe i sigurt dhe zhurma e lirë është pa marshim në derën tradicionale të rrotullimit.


punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

our sectional door customers

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim