Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Kllapa e mbajtësit të garazheve
Kllapa e mbajtësit të garazheve
Kllapa e mbajtësit të garazheve
Kllapa e mbajtësit të garazheve
Kllapa e mbajtësit të garazheve
 • Kllapa e mbajtësit të garazheve
 • Kllapa e mbajtësit të garazheve
 • Kllapa e mbajtësit të garazheve
 • Kllapa e mbajtësit të garazheve
 • Kllapa e mbajtësit të garazheve

Kllapa e mbajtësit të garazheve

  Çmimi i njësisë: USD 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 2 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-GD100

Material: Steel

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Motor Shaft: 3m

Power: 60W

Output Torque: 600N

Door Panel Pattern: Square

Color: White

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

prodhimtari: 1000pcs/month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100000

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

dyert e sektorit të garazhit ofrojnë një konstruksion prej çeliku të izoluar me 3 shtresa duke dhënë performancë maksimale dhe izolim superior. E disponueshme me izolim të lartë poliuretani ose plastik, këto modele ofrojnë performancë të fundit në qëndrueshmëri, forcë dhe efikasitet energjetik .


1). Dera e garazhit mund të hapet / mbyllet me anë të bllokimit emergjent në rast të fikjes / fikjes së rrymës .

2). Të gjitha hardwares janë bërë nga materiali çeliku i galvanizuar me qëllim për të parandaluar ndryshk .

Garage Door Bearing BracketBearing Bracket 2detalet
Mbërthimi i mbështetëses fundore me mbajtëse të ndërtuar
---- galvanizuar

---- trashë për steel.mm 4.0


Namecard2


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim